Институт

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ПЛАВАННЯ СЕРЕД ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

22-23 квітня 2019 року на базі фізкультурно-спортивного комплексу Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулись Всеукраїнські змагання з плавання серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України.
У змаганнях взяли участь команди, делеговані територіальними організаціями Профспілки, із 9 регіонів України, зокрема із Вінницької, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Херсонської областей та міста Києва.
Представник Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка Іванушкін Є.О., посів II місце в особистій першості на дистанції 50 м в/ст. Команда міста м. Києва виборола II загальнокомандне місце.

 

Plavan 1

_________________________________________________________

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

З метою виховання учнів у дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних моральних цінностей, формування у дітей високих морально-психологічних якостей: доброчинності, мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності, 22 квітня 2019 року у спеціалізованій школі І ступеня № 322 з поглибленим вивченням англійської мови був проведений районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Козачата Фест».

У грі взяли участь рої юних козачат молодших класів. Кожен рій мав назву, гасло, емблему. Учні мали можливість продемонструвати свою підготовку у різноманітних конкурсах.

Рої гідно долали всі етапи конкурсних змагань. Гра об’єднала юних «соколят», випробувала на відвагу, оперативність й сміливість, надихнула на нові зустрічі й товариські змагання.

Усі учасники гри отримали потужний гарт і багато позитивних емоцій від участі у змаганнях, а батьків переповнювало почуття гордості за своїх дітей.

На запрошення районного Управління освіти представник Інституту Управління державної охорони України КНУ імені Тараса Шевченка брав участь у заході з метою ознайомлення учнів з основними положеннями основ безпеки життєдіяльності. Показав небезпечні предмети, які можуть опинитися біля нас в повсякденному житті. Отримані знання щодо дій в надзвичайних ситуаціях знадобляться учням впродовж життя.

Scholl 1

______________________________________________________________

УРОЧИСТИЙ ВИПУСК ПРАПОРЩИКІВ

        19 квітня в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся випуск 30 слухачів, які навчались у Центрі первинної та професійної підготовки за професією «охоронник». Окрім набуття грунтовних теоретичних знань, слухачі пройшли спеціальну військову, медичну та правову підготовку.

        Під час  урочистостей керівники Інституту та Департаменту охорони об'єктів УДО України привітали військовослужбовців із закінченням навчання та вручили випускникам свідоцтва державного зразка та погони прапорщиків.

       Випускники направлені до підрозділів УДО України для подальшого проходження військової служби зі здійснення державної охорони органів державної влади України та забезпечення безпеки посадових осіб.

  

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД

18 квітня 2019 року Інститут УДО України Київського національного університету імені Тараса Шевченка був представлений на профорієнтаційному заході “Ярмарок професій” для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл Макарівського району Київської області. Майбутні абітурієнти ознайомились з інформацією про заклад вищої освіти, освітньо-професійні програми підготовки фахівців за освітнім ступенем бакалавр та магістр, а також можливістю проходження військової служби за контрактом в Управлінні державної охорони України.

Proforient 1

 

________________________________________________________________________

 

КУБОК ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 2019!!!

«Кубок Президента України» з рукопашного бою завоювала Нацполіція, друге місце у минулорічних чемпіонів − Управління державної охорони, а бронзу отримала команда Державної фіскальної служби України. Вітаємо переможців!

 

Kubok2019 1

 

 

___________________________________________________________________________

Zaproshenna na konf 16.05.2019 1

Zaproshenna na konf 16.05.2019 2

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД

10 квітня 2019 року на запрошення адміністрації школи І-ІІІ ступенів №307 з поглибленим вивченням природничих наук та Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, представники Інституту взяли участь у показовому заході на тему «Організація роботи органів управління цивільного захисту об’єкту щодо захисту учасників освітнього процесу при загрозі або у разі виникнення надзвичайних ситуацій».

Фахівці Інституту провели для присутніх майстер-клас «Дії в надзвичайних ситуаціях», продемонструвавши тактику та правила поведінки при виявленні вибухових пристроїв.

шк1

шк2

___________________________________________________________________

Кримінологічна теорія і практика:

науковий захід державного рівня

22 березня 2019 р. в Національній академії внутрішніх справ був проведений міжвузівський науково-практичний круглий стіл за назвою «Кримінологічна теорія і практика: досвід, проблеми сьогодення та шляхи їх вирішення». Метою заходу стало фахове обговорення як теоретиками, так і практиками актуальних питань сьогодення щодо запобігання кримінальним правопорушенням.

У науковому заході взяли участь представники РНБО України, Міністерства внутрішніх справ України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, судді, вчені з різних закладів вищої освіти й наукових установ. Також приймав участь у даному почесному зібранні представник Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка – доктор юридичних наук, професор Кузнецов В.В.

Учасники круглого столу наголошували, зокрема на необхідності проведення соціально-правових перетворень в державі, створення науково-дослідних кримінологічних інститутів, удосконалення нормативного забезпечення превентивної функції УДО України, внесення змін до кримінального та кримінального процесуального законодавства тощо.

Завдяки плідній дискусії було розглянуто значний масив кримінологічних питань та ухвалено проект методичних рекомендацій щодо питань, які обговорювались.

 

Krim teor

_____________________________________________________

ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ ТА ВАКАНСІЙ!

20 та 21 березня 2019 року Інститут УДО України Київського національного університету імені Тараса Шевченка був представлений на профорієнтаційному заході “Ярмарок професій та вакансій” -для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл Переяслав-Хмельницького та Яготинського районів Київської області. Майбутні абітурієнти ознайомлені з інформацією про заклад вищої освіти, освітньо-професійними програмами підготовки фахівців за освітнім ступенем бакалавр, магістр та можливістю проходження військової служби за контрактом в Управлінні державної охорони України. Представник Інституту УДО України надав коротке інтерв’ю місцевому телеканалу про діяльність Інституту, можливості та переваги для своїх студентів.

Pereyaslav 1

 

_________________________________________________________________________

ПОЛКОВНИК ОЛЕКСАНДР ЛИТВИНЕНКО −

НОВИЙ НАЧАЛЬНИК ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

19 березня, відповідно до наказу Начальника УДО України генерал-полковника Валерія Гелетея, начальником Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка призначений полковник Олександр Литвиненко. Генерал-полковник Валерій Гелетей представив нового очільника вищого навчального закладу охоронного відомства колективу Інституту УДО України.

Predst 1

_________________________________________________________

 

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД!

18 березня 2019 року на запрошення проректора з науково-педагогічної роботи Національного університету «Острозька академія» професора Шевчука Дмитра Михайловича, представник Інституту УДО України Київського національного університету імені Тараса Шевченка Месь Анатолій Васильович» провів ознайомче заняття зі студентами першого та другого курсу факультету політико-інформаційного менеджменту вищезазначеного закладу вищої освіти. Майбутні фахівці були ознайомлені з освітньо-професійною програмою, культурним життям Інституту УДО України, розглянуті питання підготовки та працевлаштування високо кваліфікованих кадрів для сектору національної безпеки.

 Ostrog 1

 Ostrog 2

_________________________________________________________

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

       14 березня 2019 року в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся День відкритих дверей.

       До Інституту завітало багато гостей, зокрема 200 школярів старших класів, ліцеїстів та учнів гімназій міста Києва. Офіційну частину відкрив перший заступник начальника Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка Пугач С.М.У своєму виступі він розповів про загальні питання вступу до Інституту в 2019 році та специфіку підготовки майбутніх фахівців Управління державної охорони України.

Гості заходу відвідали інтерактивні аудиторії Інституту, лінгафонні кабінети, читальну залу, спортивний комплекс. У стрілецькому та мультимедійному тирах ознайомилися з озброєнням Управління державної охорони України.

У музеї історії Управління державної охорони України учні, гімназисти та ліцеїсти дізналися про історію створення та розвитку підрозділів Управління державної охорони України та їх бойовий шлях під час виконання службового обов’язку із захисту територіальної цілісності України на Сході.

DVD 1

 

DVD 9

____________________________________________

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ УКРАЇНИ»

13 березня 2019 року в Інституті Управління державної охорони України відбувся круглий стіл на тему «Актуальні проблеми психологічної підготовки фахівців для правоохоронних органів України», на який були запрошені представники різних закладів вищої освіти, зокрема Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національної академії внутрішніх справ, Національної гвардії України, Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, Воєнно-дипломатичної академії імені Євгена Березняка, а також представники практичних підрозділів.

В ході засідання учасники обмінялися думками щодо особливостей та специфіки фахової освіти правоохоронців, методів їх психологічної підготовки, особливостей професійного відбору кандидатів на навчання, психологічної підготовки до виконання професійно покладених завдань тощо.

Атмосфера зустрічі, на якій були присутні однодумці, носила дружній характер та завершилася конструктивними пропозиціями і бажанням продовжити спілкування в подальшому.

Krug stol 1

_________________________________________________________________________________

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД!

             13 березня Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка був представлений на профорієнтаційному заході у Вишгородському районному Центрі зайнятості “Ярмарок професій” - для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл району. Майбутні абітурієнти були ознайомлені з інформацією про заклад вищої освіти, освітньо-професійними програмами підготовки фахівців освітніх ступенів бакалавр та магістр, можливістю проходження військової служби за контрактом в Управлінні державної охорони України. Було продемонстровано відео про Управління державної охорони України і Інституту УДО України та ознайомлено з інформацією щодо умов вступу на 2019 рік та особливостей здобуття освіти за вказанами спеціальностями. На заході були представлені 15 закладів вищої освіти та професійно-технічної освіти м. Києва та Київської області.
Крім цього відбулись зустрічі з керівництвом Вишгородського районного військового комісаріату та зі старшокласниками Технічного ліцею НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 Vysh 1

_______________________________________________

ВІДВІДУВАННЯ

МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

«ХУДОЖНІЙ СВІТ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА»

12.03.2019 року в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Художній світ Тараса Шевченка», присвячена 205-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка. В рамках патріотичного виховання студенти та слухачі Інституту УДО України відвідали захід та долучилися до літературної спадщини Кобзаря. На конференції було представлено відомі та маловідомі твори Тараса Шевченка, проведено паралелі з сучасністю, проаналізовано творчість Тараса Шевченка крізь призму неоромантичної теорії перекладу та постколоніальних студій, досліджено творчість Тараса Шевченка у міжнародному культурному просторі.

Taras 1

Taras 2

___________________________________________________________________

 

ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ!

1 березня 2019 року у приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні військовослужбовцями курсу первинної підготовки з професії «охоронник» 3 розряду складено Військову присягу на вірність Українському народові.

__________________________________________________________________________

УРОЧИСТИЙ ВИПУСК

СЛУХАЧІВ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

           28 лютого в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України відбулися урочисті заходи з нагоди випуску слухачів денної форми навчання Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які здобули ступінь магістра за спеціальністю 251 Державна безпека.

        На святі були присутні такі почесні гості, як Начальник УДО України Гелетей Валерій Вікторович, проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор біологічних наук, професор Мартинюк Віктор Семенович, начальник Інституту УДО України Чайковський Владислав Анатолійович, начальник Воєнно-дипломатичної академії України імені Євгенія Березняка Крисяк Павло Васильович, ректор Національної академії прокуратури України, доктор юридичних наук, професор Лошицький Михайло Васильович, начальник Київського факультету Національної академії Національної гвардії України Корнієнко Дмитро Миколайович, учений секретар Вченої ради Національної академії внутрішніх справ кандидат юридичних наук, професор Василевич Віталій Вацлавович а також представники Інституту Служби зовнішньої розвідки України та Інституту державного управління у сфері цивільного захисту.

         Начальник УДО України Валерій Гелетей привітав магістрів із успішним закінченням навчання та присвоєнням частині випускників першого офіцерського звання «лейтенант». Також випускників привітали Віктор Мартинюкта Леонід Кучерявий (перший директор Інституту). Після урочистого вручення дипломів для присутніх прозвучав «Марш нової армії» у виконанні оркестру почесної варти окремого Президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького.

 

_____________________________________________________________________________________________________________

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД

27 лютого Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка був представлений на профорієнтаційному заході “Ярмарок професій та вакансій” -для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл Фастівського району Київської області. Майбутні абітурієнти були ознайомлені з інформацією про заклад вищої освіти,   освітньо-професійними програмами підготовки фахівців освітніх ступенів бакалавр та магістр, можливістю проходження військової служби за контрактом в Управлінні державної охорони України.

Proforient 1

 

______________________________________________________________________________________________

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД

«ТВОЯ ПРОФЕСІЯ – ЗАХИСНИК ДЕРЖАВИ»

26 лютого 2019 року науково-педагогічні працівники кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін Інституту Управління державної охорони України провели профорієнтаційний захід для учнів випускних класів Державного професійно-технічного навчального закладу «Бориспільський професійний ліцей». Було продемонстровано відеоролик про Інститут та представлено інформацію щодо умов вступу та особливостей здобуття освіти за наявними спеціальностями.

IMG 20190226 103751

IMG 20190226 103011

IMG 20190226 102810

_______________________________________________________________________________________________________________________________ 

Запрошення на День відкритих дверерей 14 березня 2019

____________________________________________________________________________________________________________________________________

ПОЧАТОК РОБОТИ ДЕРЖАВНОЇ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

19 лютого 2019 року в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка почне працювати Державна екзаменаційна комісія під головуванням Гриніченка Ю.В.
Основними завданнями Екзаменаційної комісії є:
- комплексна перевірка й оцінка теоретичної та практичної підготовки слухачів освітнього ступеня магістр спеціальності 251 Державна безпека з метою встановлення відповідності їх кваліфікаційного рівня вимогам Стандартів вищої освіти, навчальним планам і програмам підготовки;
- прийняття рішення про присвоєння випускникам відповідної кваліфікації та щодо видачі диплома (диплома з відзнакою з урахуванням рекомендацій випускової кафедри); 
- розробка пропозицій щодо подальшого поліпшення якості підготовки фахівців зі спеціальності.
До складання кваліфікаційного іспиту та захисту кваліфікаційної роботи допущено 15 слухачів освітнього ступеню магістр.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД

 

         12 лютого Інститут Управління державної охорони України був представлений на масовому профорієнтаційного заході з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл Таращанського району Київської області «Ярмарок професій». Майбутні абітурієнти були ознайомлені з інформацією про заклад освіти, умовами вступу, термінами і специфікою здобуття освіти за наявними спеціальностями, а також можливістю подальшого проходження служби в Управлінні державної охорони України.

Prof 1

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД АБІТУРІЄНТАМ ІНСТИТУТУ

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

8 січня 2019 року представник Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, провів для кадетів ліцею профорієнтаційний захід, ознайомив з особливостями роботи та навчання у сфері державної охорони. Кадети переглянули відео за даною тематикою.

Prof 1

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Otkrytka

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

ВИПУСК ПРАПОРЩИКІВ В ІНСТИТУТІ УДО УКРАЇНИ

Сьогодні, 21 грудня, в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся випуск 22 слухачів, які навчались у Центрі первинної та професійної підготовки за професією «охоронник». Окрім набуття грунтовних теоретичних знань, слухачі пройшли спеціальну військову, медичну та правову підготовку.

Під час  урочистостей керівництво Інституту привітало військовослужбовців із закінченням навчання та вручили випускникам свідоцтва державного зразка, службові посвідчення військовослужбовців УДО України та погони прапорщиків.

Випускники направлені до підрозділів УДО України для подальшого проходження військової служби зі здійснення державної охорони органів державної влади України та забезпечення безпеки посадових осіб.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

В УПРАВЛІННІ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

          14 грудня на базі Навчально-спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулись змагання з настільного тенісу на першість Управління державної охорони України. У них брали участь 16 учасників, які представляли різні структурні підрозділи УДО України.

                  За результатами змагань перше місце посів Степан Чеботарьов, друге − Євгеній Кожемякін, а третє – Владислав Головко. Вітаємо переможців.

Tenis 1

 

 

________________________________________________________________________________________________________

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ІНТЕГРУВАННЯ ГЕНДЕРНОЇ ПЕРСПЕКТИВИ

У НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ІНСТИТУТУ УДО УКРАЇНИ

12 грудня, відбулась перша настановча нарада у рамках пілотного проекту з інтегрування гендерної перспективи в навчальні програми вищих навчальних закладів сектору безпеки і оборони, яка проходила в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У заході взяли участь експертка організації ООН Жінки Олена Суслова, представник Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України Дарія Малахова, директор Інституту УДО України Київського національного університету імені Тараса Шевченка Владислав Чайковський, керівники кафедр і робоча група з гендерних питань Інституту УДО України.

У ході зустрічі учасники визначили першочергові завдання та пріоритети діяльності робочої групи УДО України, а також приєднання Інституту УДО України до групи  вищих навчальних закладів сектору безпеки та оборони з впровадження гендерної компоненти в навчальні програми, враховуючи специфіку підготовки професійних військовослужбовців для охоронного відомства.

Genderna 1

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

II МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

"СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕФОРМУВАННЯ СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ"

         30 листопада, в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка пройшла ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стан та перспективи реформування сектору безпеки і оборони України», організаторами якої стали Управління державної охорони України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Воєнно-дипломатична академія імені Євгенія Березняка. На конференції були присутні представники органів державної влади, правоохоронних органів, військових формувань та міжнародних організацій. Також у заході взяли участь представники дипломатичного корпусу Словенії, Чехії, Швейцарії, Німеччини, Італії, Алжиру, Азербайджану, Індії, Австрії, Румунії, Польщі, Угорщини, Туреччини, Грузії.

 

Детальна інформація та Збірник матеріалів конференції - у розділі "Конференції".

 

Konf 1

Члени президії та почесні гості ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Стан та перспективи реформування сектору безпеки і оборони України»

DSC 0758

Члени президії конференції: (зліва-направо) начальник Інституту кандидат психологічних наук, полковник Владислав Чайковський; начальник Управління державної охорони України, генерал-полковник Валерій Гелетей; ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Герой України,  доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук України, академік Національної академії педагогічних наук України Леонід Губерський; начальник Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка, полковник Павло Крисяк.

Виконання державного гімну України

DSC 0799

Начальник Управління державної охорони України генерал-полковник Валерій Гелетей

 

DSC 0816

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Герой України,  доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук України, академік Національної академії педагогічних наук України Леонід Губерський.

Доктор військових наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри стратегії національної безпеки та оборони, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Телелим В. М.

Народний депутат України VIII скликання, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Мамчур Ю.В.

DSC 0845

Доктор медичних наук, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедрою педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика Краснов В.В.

Кандидат політичних наук, доцент, начальник кафедри Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка Аблазов І.В.

DSC 0858

Доктор політичних наук, професор, професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України Шергін С.О.

Доктор юридичних наук, професор, начальник кафедри забезпечення державної безпеки Київського факультету Національної академії Національної гвардії України Комісаров О.Г.

 DSC 0864

 Доктор юридичних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник ЛНЗДУ Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка Корж І.Ф.

________________________________________________

Чемпіонат із рукопашного бою УДО України!

Сьогодні, 27 листопада, відбувся Чемпіонат Управління державної охорони України з рукопашного бою в Інституті УДО України. У змаганнях взяли участь 40 спортсменів із різних підрозділів охоронного відомства. Турнір із рукопашного бою відкрив вітальною промовою Начальник УДО України  генерал-полковник Валерій Гелетей.

− Рукопашний бій формує дисципліну, мужність і витривалість, що є необхідними якостями професійного військовослужбовця. Сьогодні на татамі разом із нашими багаторазовими чемпіонами виходять новачки УДО − молоді перспективні спортсмени. Така здорова спортивна конкуренція формує необхідні умови для постійного розвитку військовослужбовців та всього охоронного відомства, − зазначив Валерій Гелетей.

Поєдинки відбувались відповідно до шести вагових категорій від 65 до 90 і більше кілограмів. За результатами змагань перші місця вибороли Сергій Янковий, Віктор Залєвський, Арсен Безкоровайний, Сергій Крило, В’ячеслав Кабардінов, Ілля Барков.

Учасники Чемпіонату показали високий рівень підготовки та свою майстерність. Бійці, які проявили себе найкраще, зможуть поборотися за Кубок Президента України з рукопашного бою серед військових формувань та правоохоронних органів України, який відбудеться у 2019 році.

Rukop 1

_______________________________________________________________________________________________

 

 

Povidomlenna

_______________________________________________________________________________________________

Випуск ПРАПОРЩИКІВ У ІНСТИТУТІ УДО УКРАЇНИ!

Сьогодні, 9 листопада, в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся випуск прапорщиків, які навчалися у Центрі первинної та професійної підготовки за професією «охоронник».

Окрім набуття фундаментальних теоретичних знань, слухачі пройшли спеціальну військову, медичну та правову підготовку.

Випускники направлені до підрозділів УДО України для подальшого проходження військової служби зі здійснення державної охорони органів державної влади України та забезпеченню безпеки посадових осіб.

vypysk 1

 

_______________________________________________________________________________________________

Шановні колеги!

Запрошенняукр30.11 ост 1

_______________________________________________________________________________________________

 

Молоде поповнення УДО України присягнули на вірність Українському Народові!

Сьогодні, 2 листопада, у Національному музеї історії України у Другій світовій війні 17 молодих військовослужбовців вступили до лав Управління державної охорони України та присягнули на вірність Українському народові.

Розпочав урочисту церемонію присяги заступник начальника Управління державної охорони України генерал-майор Олександр Іванчук із вітальною промовою. Також до привітань новоспечених військовослужбовців долучились друзі та родичі.

Військовослужбовці присягнули сумлінно й чесно виконувати військовий обов’язок, дотримуватись Конституції України, стояти на сторожі інтересів Української держави.

Після закінчення курсу первинної професійної підготовки на базі Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка, молоді спеціалісти розпочнуть службу в підрозділах Управління державної охорони України.

Prysaga21118 1

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________

Проблеми регулювання функціонування сектору безпеки і оборони!

Сьогодні, 26 жовтня, в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходить круглий стіл «Проблеми регулювання функціонування сектору безпеки і оборони».

 На заході присутні представники Національної академії Національної гвардії України, Центру воєнно-стратегічних досліджень, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка та інших навчальних закладів і відомств України.

 Учасники круглого столу розглядають організаційно-управлінські проблеми, правові засади та міжнародний досвід врегулювання функціонування сектору безпеки і оборони.

Stol 1

_______________________________________________________________________________________________

День відкритих дверей!

       1жовтня 2018 року в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся День відкритих дверей.

       До Інституту завітало багато гостей, зокрема близько 150 школярів старших класів, ліцеїстів та учнів гімназій міста Києва. Під час виступу першого заступника начальника Інституту УДО України полковника Пугача С.М. майбутні абітурієнти ознайомились з правилами прийому на навчання та специфікою підготовки майбутніх фахівців Управління державної охорони України.

Гості заходу відвідали інтерактивні аудиторії Інституту, лінгафонні кабінети, спортивний комплекс. У стрілецькому та мультимедійному тирах ознайомилися з озброєнням УДО України.

У музеї історії УДО України учні, гімназисти та ліцеїсти дізналися про історію створення та розвитку підрозділів Управління державної охорони України та їх бойовий шлях під час виконання службового обов’язку із захисту територіальної цілісності України на Сході.

Після ознайомлення з Інститутом на глядачів чекав захоплюючий показовий виступ Кінологічного центру Управління державної охорони України, який продемонстрував майстерність та хоробрість службових собак.

 

DenVydkrytyh 1

_______________________________________________________________________________________________

Змагання Інституту Управління державної охорони України

з атлетичної гімнастики

10 жовтня 2018 року в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися змагання Інституту з атлетичної гімнастики присвячених до Дня захисника України.

Учасники змагань виконували такі силові вправи, як підтягування на перекладині; віджимання на брусах; підняття ніг до перекладини.

За результатами змагань, місця розподілилися наступним чином:

У командному заліку: 

І місце – слухачі 2 курсу магістратури Інституту УДО України;

ІІ місце – слухачі Центру первинної та професійної підготовки команда №2;

ІІІ місце – слухачі Центру первинної та професійної підготовки команда №1.

В особистому заліку найкращі результати показали:

І місце – слухач Любич Микола;

ІІ місце – слухач Крило Сергій;

ІІІ місце – слухач Ковба Микола;

ІІІ місце – слухач Гарбуза Денис.

Найкращі результати з виконання силових вправ показали:

- Гарбуза Денис з результатом 26 разів ‑ підтягування на перекладині;

- Крило Сергій з результатом 47 разів ‑ віджимання на брусах;

- Ковба Микола з результатом 30 разів ‑ підняття ніг до перекладини.

На змагання була запекла боротьба, всі учасники показали високий рівень фізичної підготовки, а найкращі були відзначені дипломами та подарунками.

DSC 0444

DSC 0391

DSC 0470

lkh

DSC 0481

DSC 0484

_______________________________________________________________________________________________

День зустрічі поколінь в Управлінні державної охорони України

6 жовтня в Управлінні державної охорони України пройшов уже традиційний щорічний захід − День зустрічі поколінь. Ветерани та військовослужбовці Управління державної охорони України разом із сім’ями провели святковий день на свіжому повітрі у Спортивно-стрілецькому комплексі «Сапсан». Для дітей і дорослих були влаштовані змагання зі стрільби, виставка зброї, показові виступи спецпризначенців і кінологічного підрозділу УДО України, а також обладнано спеціальну фотозону для родинних світлин. Під час урочистостей ветеранам вручили відомчі відзнаки Управління державної охорони України, а присутніх дітлахів заохотили призами за влучну стрільбу.

DSC 0132

DSC 0147

DSC 0160__________________________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Щодо проведення круглого столу

Ogoloshenna

_______________________________________________________________________________________________

 

Запрошення на День відкритих дверей 18 10.2018

_______________________________________________________________________________________________

День відкритих дверей КНУ-EXPO-2018

29 вересня 2018 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся день відкритих дверей КНУ-EXPO 2018. Відкривав виставку ректор КНУ імені Тараса Шевченка Герой України Леонід Губерський.

Керівництво та військовослужбовці Інституту Управління державної охорони України КНУ імені Тараса Шевченка представляли навчальний заклад під час зазначеного заходу та надавали консультації своїм майбутнім абітурієнтам та батькам щодо порядку вступу, навчання та майбутнього працевлаштування до Управління державної охорони України.

Denvydkrt 1

Denvydkrt 2

_______________________________________________________________________________________________

Збірна УДО України – переможці Чемпіонату з плавання

         28 вересня 2018 року збірна команда УДО України з плавання у складі Іванушкіна Є.О. (Інститут УДО України), Шабельного Я.В. (Інститут УДО України), Фурсенка С.В. (Департамент особистих охорон), та Андрощука Є.О. (Департамент охорони об’єктів) посіла 1 загальнокомандне місце на Чемпіонаті КМО ФСТ «Динамо» України з плавання серед КФК правоохоронних органів міста Києва.

         Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших звершень у спорті!

Кубки             Загальна

Збірна

___________________________________________________________________________

Слухачі Інституту УДО України склали присягу на вірність Українському народові!

Сьогодні, 21 вересня, слухачі Центру первинної та професійної підготовки Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка склали присягу на вірність Українському народу. За традицією, урочистості з нагоди складання військової присяги проходили у Національному музеї історії України у Другій світовій війні в Києві. Військовослужбовці присягнули сумлінно й чесно виконувати військовий обов’язок, дотримуватись Конституції України та віддано стояти на сторожі інтересів Української держави.

_____________________________________________

Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей - КНУ Expo-2018!

Den Vidkrytyh

      29 вересня пройде масштабна подія – КНУ EXPO-2018, Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей: простір освітніх можливостей.

      Під одним дахом цього дня зберуться представники усіх факультетів та інститутів КНУ, співробітники Підготовчого відділення, Приймальної комісії, студенти та викладачі, які допоможуть майбутнім вступникам обрати свій шлях до успішного майбутнього.

     Програма заходу передбачає: виставкові й профорієнтаційні платформи, консультації для майбутніх абітурієнтів, конкурси, воркшопи та культурно-розважальну частину
Кожен зацікавлений отримає вичерпну інформацію щодо вступу, підготовчих курсів, структури Університету, фахівці КНУ проконсультують, допоможуть із вибором та дадуть відповіді на всі запитання! 

Коли: 29 вересня 2018 року, 10:00 - 15:00
Де: Головний навчальний корпус КНУ імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60)

     За додатковою інформацією звертайтеся – (044) 239-34-60 (Центр Комунікацій КНУ, 224 кабінет Головного корпусу).

_____________________________________________

ДЕНЬ ЗНАНЬ!

3 вересня 2018 року в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулись урочистості з нагоди Дня знань.

Цьогорічне свято стало особливим тим, що з 2018 року в Інституті УДО України здійснюється підготовка фахівців не тільки освітнього ступеню магістр, а й за ступенем бакалавр.

З вітальними словами до присутніх на святі звернулися: начальник Інституту УДО України полковник Чайковський Владислав Анатолійович; професор кафедри тактико-спеціальної підготовки Інституту УДО України генерал-майор у відставці Кучерявий Леонід Миколайович та професор кафедри психології охоронної діяльності Інституту УДО України Горова Оксана Борисівна.

Після вітань слухачам першого курсу були урочисто вручені студентські квитки та залікові книжки.

  Vstyp2

_____________________________________________

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЮ "БАКАЛАВР"

ІНСТИТУТУ УДО УКРАЇНИ!

Урочисті заходи з нагоди початку навчального року відбудуться

3 вересня 2018 року о 9.00 годині

на території Інституту УДО України (вул.Петра Болбочана, 8).

Прохання завчасно (не пізніше 8.30) прибути на зазначений захід.

 

 

_____________________________________________ 

Список зарахованих на навчання до Інституту УДО України

станом на 3.09.2018 року

ОС Магістр

Спеціальність: 251 Державна безпека

Заочна форма навчання за державним замовленням

№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові
1 Мультах Олег Сергійович
Мисів Іван Михайлович
Зубко Олександр Сергійович
Скідченко Олег Вікторович
Потопальський Роман Григорович
Слизюк Леонід Володимирович
Шамота Олександр Віталійович
8 Коцюк Владислав Юрійович
9 Ананко Руслан Віталійович
10  Микитчик Вадим Михайлович
11  Омельченко Сергій Володимирович
12  Федоренко Віталій Петрович
13  Циганенко Олександр Васильович
14  Антонюк Максим Вікторович
15  Куштурний Олександр Михайлович

 

ОС Магістр

Спеціальність: 251 Державна безпека

Денна форма навчання за державним замовленням

№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові
1 Журба Ірина Петрівна
Касянчук Андрій Володимирович
Глухий Захар Васильович
Самоткал Вадим Валентинович
Денисенко Ігор Олегович
Мінченко Юрій Миколайович
Шабельний Ярослав Володимирович
Месаблішвілі Резо Нугзарович
Авдієнко Дмитро Валерійович
10  Степанчук Олексій Васильович

 

ОС Бакалавр

Спеціальність: 256 Національна безпека

Заочна форма навчання за державним замовленням

№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові
1 Романюк Дмитро Васильович
Лоскутов Василь Валерійович
Ображей Вячеслав Валентинович
Петрушенко Микола Миколайович
Токаренко Михайло Миколайович
Олифіренко Олексій Михайлович
Добривечір Олександр Миколайович
Кабанець Сергій Вікторович
Борозенець Микола Сергійович
10  Невшупа Ілля Андрійович

 

ОС Бакалавр

Спеціальність: 256 Національна безпека

Денна форма навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові
 1 Головко Іван Тарасович
Дрось Данило Анатолійович
Забіжко Віталій Андрійович
Кабанець Ростислав Олександрович (Наказ №2293-33 від 31.08.18 відрахований)
Кондратюк Богдана В`ячеславівна
Костюшок Павло Миколайович
Льоксин Богдан Романович
Марченко Артем Ігорович
Подоляко Ярослав Юрійович
10  Пушняк Дмитро Денисович
11  Сушко Максим Михайлович
12  Тимончук Ольга Миколаївна
13  Тімошенко Святослав Дмитрович
14  Трамболяк Валерія Олегівна
15  Шевель Катерина Олександрівна

 

ОС Бакалавр

Спеціальність: 256 Національна безпека

Заочна форма навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові
1 Петрук Мирослав Михайлович
Шевчук Данило Артемович
Дем`янчук Андрій Володимирович
Зіборов Валентин Степанович
Скляров Віктор Олександрович
Сокот Михайло Миколайович
Герасимнюк Ілля Олександрович
Великолуг Марія Юріївна
9 Ліпальцев Артем Валентинович (Наказ №2291-33 від 31.08.2018 зарахований)

 

ОС Магістр

Спеціальність: 251 Державна безпека

Заочна форма навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб

№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові
1. Беліменко Костянтин Дмитрович
2. Березенський Дмитро Ярославович
3. Головенець Олег Петрович
4. Гуцул Владіслав Мирославович
5. Макаренко Дмитро Миколайович
6. Миколайчук Олексій Васильович
7. Муренко Ігор Олександрович
8. Партевян Артур Робертович
9. Пелюшкевич Володимир Володимирович
10. Попов Павло Анатолійович
11. Савенок Сергій Михайлович
12. Созданий Віталій Ігорович
13.

Сутулинська Анастасія Олександрівна

14. Ткачук Віктор Вікторович
15. Хоменко Костянтин Сергійович
16. Шифрук Владислав Іванович
17. Ковальов Олександр Іванович
18. Вороний Олексій Олександрович
19. Кохан Олександр Юрійович
20. Крайник Вячеслав Володимирович
21. Плотянський Євген Валерійович
22. Солоденко Сергій Олександрович
23. Тельцов Владислав Юрійович
24. Нємальцев Олексій Сергійович (Наказ №2292-33 від 31.08.2018 зарахований)

_____________________________________________________________________________________________

Випуск прапорщиків в Інституті УДО України

       Сьогодні, 27 липня, в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся випуск прапорщиків, які навчалися у Центрі первинної та професійної підготовки за професією «охоронник».

       Окрім набуття фундаментальних теоретичних знань, слухачі пройшли спеціальну військову, медичну та правову підготовку.

   Заступник начальника Управління державної охорони України Олександр Іванчук привітав військовослужбовців із закінченням навчання, вручив свідоцтва державного зразка, службові посвідчення та погони прапорщиків.

         Випускники направлені до підрозділів УДО України для подальшого проходження військової служби зі здійснення державної охорони органів державної влади України та забезпеченню безпеки посадових осіб

_____________________________________________________________________________________________

Запрошуємо на навчання!

До уваги абітурієнтів!

В Інституті Управління державної охорони  України

з 12 липня

триває вступна кампанія!

DSC 0788

DSC 0779DSC 0792

Детальна інформація про правила прийому до Інституту у розділі "Абітурієнту", а також за телефонами 281-25-07, 281-25-45.

________________________________________________________________________________________________

Урочистий випуск слухачів Інституту Управління державної охорони України

      27 червня в Інституті відбувся урочистий випуск слухачів заочноїформи навчання Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які здобули ступінь магістра за спеціальністю "охоронна діяльність та безпека".

       На святі були присутні Начальник УДО України Гелетей Валерій Вікторович, перший проректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАПН України Закусило Олег Каленикович, представники керівного складу вищих військових навчальних закладів України, керівники структурних підрозділів УДО України, інші почесні гості, а також родичі та друзі випускників.

        Начальник УДО України Валерій Гелетей привітав магістрів із успішним закінченням навчання та вручив дипломи, серед яких – 3 дипломи з відзнакою. Також випускників привітали Олег Закусило та Леонід Кучерявий (перший директор Інституту). Після урочистого вручення дипломів на присутніх чекав виступ заслуженого артиста України, соліста заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю ЗС України Олексія Шпортька та показовий виступ Кінологічного центру УДО України.

 DSC 0593

DSC 0584

DSC 0620

DSC 0629

DSC 0732

DSC 0762

Слухачі Інституту УДО України склали присягу на вірність українському народу

    Сьогодні, 8 червня, слухачі Центру первинної та професійної підготовки Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка склали присягу на вірність Українському народу.

    За традицією, військовий ритуал проходив у Національному музеї історії України у Другій світовій війні в Києві.

      Після урочистої церемонії відкриття 23 військовослужбовці в присутності рідних і близьких присягнули українському народові сумлінно й чесно виконувати військовий обов’язок, а також вірно стояти на сторожі інтересів української держави.

______________________________________________________________________________________

Творчий вечір у бібліотеці імені М.Максимовича

     29.05.2018 у науковій бібліотеці імені М.Максимовича відбувся творчий вечір декана факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка Теслі Юрія Івановича. Слухачі денної форми навчання Інституту УДО України прийняли участь у цьому заході, в програмі були представлені твори із збірки віршів «Доповідна Богу» та представлено нову збірку «За межею».

______________________________________________________________________________________

Управління державної охорони України - переможці Турніру з рукопашного бою на «Кубок Президента України»

     1 червня, в Палаці Спорту пройшов Турнір з рукопашного бою на «Кубок Президента України» серед усіх військових формувань і правоохоронних органів України. За результатами змагань у загальнокомандному заліку перше місце вибороли військовослужбовці Управління державної охорони України. Срібло завоювала друга команда Управління державної охорони України, а бронзу − Державна прикордонна служба України. Вітаємо переможців!

    За звання чемпіонів боролись понад 180 спортсменів із Управління державної охорони України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України (спецпідрозділ «Корд»), Головного Управління розвідки України, Державної фіскальної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національного антикорупційного бюро України, Державної кримінально-виконавчої служби України. Кожний підрозділ представив на Турнірі дві команди з найсильнішими спортсменами-рукопашниками, які попередньо вибороли перемогу на відомчих чемпіонатах.

    Турнір на «Кубок Президента України» − це захід, який об`єднує найкращих рукопашників із усіх силових відомств, і для кожного спортсмена це велика честь − змагатися тут за свій підрозділ. Спортсмени Турніру показали феноменально високий рівень підготовки! Чого лише вартий блискучий найкоротший поєдинок: всього за 12 секунд військовослужбовець Управління державної охорони здобув чисту перемогу нокаутом в одному з боїв, − розповів Начальник Управління державної охорони України генерал-полковник Валерій Гелетей.

     Нагадуємо, що Управління державної охорони України − минулорічні чемпіони Турніру з рукопашного бою на «Кубок Президента України».

______________________________________________________________________________________

II підсумкова науково-практична конференція

«Реформування національної безпеки: історія, сучасність, перспективи»

18 травня в Інституті УДО України відбулась II підсумкова науково-практична конференція «Реформування національної безпеки: історія, сучасність, перспективи», присвячена Дню науки.

Захід розпочався зі вступного слова начальника Інституту УДО України – Владислава Чайковського, який урочисто оголосив про початок роботи конференції.

На заході, окрім військовослужбовців та співробітників УДО України, були присутні представники Служби безпеки України, Національної академії прокуратури України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка та інші представники навчальних закладів та відомств України.

Детальна інформація - у розділі "КОНФЕРЕНЦІЇ".

DSC 0296

DSC 0312

DSC 0325

_________________________________________________________________________________________________

Команда Управління державної охорони України -

переможець Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців

11 травня відбулось офіційне закриття Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців у Вінниці та нагородження переможців. За результатами безкомпромісної боротьби перемогу здобула команда Управління державної охорони України, яка представляла службу безпеки Президента України. Друге місце зайняла команда Управління поліції охорони у Київській області Національної Поліції України. Бронзу ж завоювала ще одна команда Управління державної охорони України, яка представляла підрозділ особистих охорон.

Протягом трьох днів 26 команд професійних тілоохоронців змагались у наданні першої домедичної допомоги і евакуації VIP, техніці пішого супроводу, демонстрації прийомів рукопашного бою, стрільбі, подоланні смуги перешкод на автомобілі та пошуку вибухових пристроїв у транспортному засобі.

Конкуренцію українським командам професійних тілоохоронців із Управління державної охорони України, Державної кримінально-виконавчої служби України, Національної поліції охорони, Федерації охоронців, ТОВ «Тигр», Національного агентства безпеки України складали іноземні учасники − представники Федерації тілоохоронців Румунії, Болгарської бодігард федерації, Служби спеціальної державної охорони Азербайджанської Республіки, Служби державної охорони (Молдова), Академії тілоохоронців (Румунія), Китайської федерації тілоохоронців, Служби безпеки президента Республіки Білорусь.

img 4644 1122

114888jpg

_________________________________________________________________________________________________

Етапи Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців

10 та 11 травня команди професійних тілоохоронців в рамках Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців змагались у стрільбі та подоланні смуги перешкод на автомобілі.

Учасники продемонстрували свою майстерність у стрілецьких вправах, які найчастіше застосовують під час охорони та захисту особи, а також у майстерності кермувати автомобілем. 

 Усі учасники показали високі результати і відмінний рівень підготовки.

cc1

c3cj

_______________________________________________________________

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

З БАГАТОБОРСТВА ТІЛООХОРОНЦІВ У ВІННИЦІ

9 травня у Вінниці відбулось урочисте відкриття Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців на Площі перед обладміністрацією.

На заході відбулась урочиста презентація команд Управління державної охорони України, Державної кримінально-виконавчої служби України, Національної поліції охорони, Федерації охоронців, ТОВ «Тигр», Національного агентства безпеки України, Федерації тілоохоронців Румунії, Болгарської бодігард федерації, Служби спеціальної державної охорони Азербайджанської Республіки, Служби державної охорони (Молдова), Академії тілоохоронців (Румунія), Китайської федерації тілоохоронців, Служби безпеки президента Республіки Білорусь та інші.

Після урочистостей розпочався другий етап Чемпіонату, під час якого тілоохоронці здійснювали захист VIP на масових заходах, демонструва прийоми з рукопашного бою, здійснювали надання першої медичної допомоги та евакуацію VIP.

1   3

_______________________________________________________________________________________________

Круглий стіл «Внесок українського народу в перемогу

над нацизмом (1939-1945 рр.)»

         3 травня 2018 року в Інституті УДО України проведено круглий стіл на тему «Внесок українського народу в перемогу над нацизмом (1939-1945 рр.)».

           Участь в обговоренні піднятих питань взяли запрошені гості: Хахалєв Микола Іванович, учасник Другої світової війни, ветеран УДО України, полковник у відставці, Чайковський Анатолій Степанович, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, Маєвський Олександр Олегович, науковий співробітник Інституту історії України НАН України, кандидат історичних наук, а також науково-педагогічний склад Інституту УДО України та слухачі магістратури.

DSC 0333

DSC 0356_________________________________________________________________________________________________

Проблеми легалізації вогнепальної зброї в Україні

          26 квітня 2018 року в Інституті УДО України відбулося заплановане засідання «круглого столу» на тему «Проблеми легалізації вогнепальної зброї в Україні», яке було організоване кафедрою гуманітарних та загально-правових дисциплін за підтримки керівництва Інституту. Основною метою «круглого столу» було обговорення дискусійних питань: нормативного регулювання обігу вогнепальної зброї в Україні, зарубіжного досвіду регламентації обігу вогнепальної зброї, судової практики при кваліфікації незаконного поводження з вогнепальною зброєю.

          Детальна інформація - у розділі "Новини".

Фото стол

  _______________________________________________________________________________________________

Вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

            26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС відбулась аварія, яка визнана техногенною, екологічно-гуманітарною катастрофою. 

         В пам'ять про подвиг ліквідаторів та в рамках національно-патріотичного виховання проведені заходи з перемінним складом та науково-педагогічними працівниками Інституту УДО України. Колектив Інституту УДО України хвилиною мовчання вшанував пам'ять загиблих при ліквідації аварії на ЧАЕС.

        Під час виступів першого заступника начальника Інституту УДО України полковника Пугача С.М. та учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, першого директора Інституту, професора кафедри тактико-спеціальної підготовки, генерал-майора у відставці Кучерявого Л. М. було згадано про подвиги героїв-вогнеборців та ліквідаторів аварії, події тих часів та нинішні роботи з недопущення подібних трагедій в майбутньому.

DSC 0283

________________________________________________________________________________________________

Вітаємо переможців у змаганнях з плавання!

20 квітня 2018 року представники Інституту УДО України взяли участь у змаганнях з плавання серед збірних команд професорсько-викладацького складу ВНЗ IIIIV рівня акредитації.

За результатами змагань, Іванушкін Є.О., Кізілов О.В. та Фурсенко С.В. вибороли 5 золотих та 1 бронзову медаль, а також посіли перше командне місце у складі команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вітаємо наших колег з перемогою!

Плавання

_______________________________________________________________________________________________

Чемпіонат УДО України з кульової стрільби

У рамках програми професійної підготовки відбулись особисто-командні змагання з кульової стрільби серед військовослужбовців Управління державної охорони України. За першість боролись 17 команд, які представляли різні підрозділи відомства Чемпіонат проходив у два етапи: спортивна і швидкісна стрільба, під час яких учасники відпрацьовували спеціальні практичні вправи.

Серед найкращих - представник Інституту УДО України Костянтин Голя, який здобув перемогу у швидкісній стрільбі. Вітаємо призерів та переможців змагань!  img 2464   img 2494

___________________________________________________________________________________________

День відкритих дверей КНУ-EXPO 2018

        14 квітня 2018 року відбувся загальноуніверситетський День відкритих дверей КНУ-EXPO 2018, де був представлений Інститут УДО України.

DSC 0028DSC 0089

_______________________________________________________________________________________________

Чемпіонат Управління державної охорони України з 

багатоборства тілоохоронців

11 квітня на базі Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Чемпіонат Управління державної охорони України з багатоборства тілоохоронців. За перемогу боролися п’ять команд бодігардів із різних підрозділів охоронного відомства.

Протягом дня спортсмени подолали три етапи змагань: техніка пішого супроводу з виконанням прийомів фізичного захисту, стрілецькі вправи та пошук вибухових пристроїв у автомобілі.

За результатами Чемпіонату перше місце здобула команда підрозділу особистої охорони, друге місце виборола команда підрозділу підготовки та проведення охоронних заходів, третє − Служба безпеки Президента України. Переможці братимуть участь у ХХІ Чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців, який відбудеться у Вінниці з 9 травня по 11 травня.

dsc 0813dsc 0887 1

_______________________________________________________________________________________________

ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ЗАПРОШУЄ

взяти участь у роботі

II ПІДСУМКОВОЇ

НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

«РЕФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ: ІСТОРІЯ, СУЧАСНІСТЬ, ПЕРСПЕКТИВИ»,

яка відбудеться 18 травня 2018 року на базі Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка (м.Київ, вул.Петра Болбочана, 8). До участі в конференції планується залучити слухачів та студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Інституту УДО України, військовослужбовців УДО України, провідних науковців у галузі національної безпеки та інших зацікавлених осіб.

Детальна інформація – у розділі «КОНФЕРЕНЦІЇ».

_______________________________________________________________________________________________

Підписання Договору про співпрацю

          5 квітня 2018 року відбулося підписання Договору про співпрацю між Відділенням вищої освіти НАПН України та Інститутом Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Академік-секретар Відділення вищої освіти, доктор філософських наук, професор Саух Петро Юрійович та начальник Інституту кандидат психологічних наук, полковник Чайковський Владислав Анатолійович домовились взаємодіяти з метою обміну досвідом у вдосконаленні освітнього процесу, наукового супроводу та організаційної підтримки спільних інноваційних програм і проектів.

        Вітаємо наших нових партнерів та сподіваємось на довготривалу та плідну співпрацю.

30124923 1849348468443912 1770023543862460416 n 1

_______________________________________________________________________________________________

14 квітня 2018року

Інститут Управління державної охорони України

Київського національного університету

 імені Тараса Шевченка

запрошує

на Загальноуніверситетський

День відкритих дверей 

 

 Контакти:

тел.: +38(044)281-25-50

факс: +38(044)281-25-45

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.indo.knu.ua

29186576 1901833413191287 4798815381225274814 n

________________________________________________________________________________________________

Випуск слухачів, які здобули первинну професійну підготовку

за професією «охоронник»

В Інституті УДО України 30 березня 2018 року відбувся урочистий випуск слухачів, які проходили навчання за професією «охоронник» 3 розряду в Центрі первинної та професійної підготовки.

За результатами навчання випускники здобули першочергові знання та практичні навички, необхідні їм для успішного виконання завдань, поставлених перед УДО України, а також їм було присвоєно військове звання «прапорщик».

Військовослужбовці після урочистостей були направлені до підрозділів УДО України для подальшого проходження військової служби по здійсненню державної охорони органів державної влади України та забезпеченню безпеки посадових осіб.

DSC 0762DSC 0772

DSC 0782

________________________________________________________________________________________________

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

          16 березня 2018 року в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка проведено День відкритих дверей.

       Під час виступу керівництва навчального закладу майбутні абітурієнти ознайомились з правилами прийому на навчання до Інституту, специфікою підготовки майбутніх фахівців Управління державної охорони України та переглянули відеоролик про діяльність УДО України. Гості заходу відвідали інтерактивні аудиторії Інституту, лінгафонний кабінет, спортивний комплекс, стрілецький та мультимедійний тири та дізнались багато історичних фактів під час екскурсії музеєм УДО України.

 DSC 0523DSC 0563

DSC 0629DSC 0540

 

 

____________________________________________________________________________________________

Урочистий випуск слухачів Інституту Управління державної охорони України

      28 лютого в стінах Клубу Кабінету Міністрів України відбувся урочистий випуск слухачів денної форми навчання Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які здобули ступінь магістра за спеціальністю "охоронна діяльність та безпека".

        На святі були присутні такі почесні гості, як Начальник УДО України Гелетей Валерій Вікторович, народний депутат України, голова Верховної Ради України IV та VI скликань, Герой України, доктор історичних наук, професор, академік Національної академії наук України та Національної академії правових наук, Голова Наглядової ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка Литвин Володимир Михайлович, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат філософських наук, професор Бугров Володимир Анатолійович, Начальник Інституту УДО України Чайковський Владислав Анатолійович, Віце-президент НАПрН України – керівник Київського регіонального центру, дійсний член (академік) НАПрН України Тихий Володимир Павлович,  ректор Воєнно-дипломатичної академії України імені Євгенія Березняка Крисяк Павло Васильович, ректор Національної академії прокуратури України, доктор юридичних наук, професор Лошицький Михайло Васильович, проректор Інституту Служби зовнішньої розвідки України Копотун Ігор Миколайович, учений секретар Вченої ради Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, професор Василевич Віталій Вацлавович, заступник начальника з науково-дослідної роботи Інституту державного управління у сфері цивільного захисту Пруський Андрій Віталійович, керівники структурних підрозділів УДО України, родичі та друзі випускників.

         Начальник УДО України Валерій Гелетей привітав магістрів із успішним закінченням навчання та присвоєнням частині випускників першого офіцерського звання «лейтенант». Також випускників привітали Володимир Литвин, Володимир Бугров та Леонід Кучерявий (перший директор Інституту). Після урочистого вручення дипломів на присутніх чекав виступ народного артиста України Олександра Василенка.

Vypusk 15

__________________________________________________________________________________________

 Підписання Угоди про співробітництво

28 лютого 2018 року між Інститутом Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Інститутом державного управління у сфері цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій підписано Угоду про співробітництво.

Для підписання Угоди до Інституту УДО України завітали в.о.начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, доктор наук з державного управління, доцент, Заслужений лікар України Волянський Петро Борисович та заступник начальника Інституту з науково-дослідної роботи, підполковник служби цивільного захисту, кандидат технічних наук, доцент Пруський Андрій Віталійович.

Вітаємо наших нових партнерів і сподіваємось на довготривалу та плідну співпрацю.

DSC 0472 _______________________________________________________________________

Навчально-методичні збори з рукопашного бою
серед позаштатних інструкторів структурних
підрозділів УДО України

У період з 24.01 по 26.01.2018 на базі Інституту УДО України, відповідно до Плану проведення навчально-методичних зборів серед позаштатних інструкторів структурних підрозділів УДО України були проведені навчально-методичні збори із військовослужбовцями, які відповідають за розвиток військово-прикладних видів спорту в структурних підрозділах УДО України, а також залучаються до проведення занять зі спеціальної фізичної підготовки. До проведення практичного семінару запрошені одні з найкращих інструкторів з рукопашоного бою, а також представники Національного університету фізичного виховання та спорту України.

Метою проведення зборів є підвищення професійної майстерності та вдосконалення навиків військовослужбовців у методиці організації та проведенні практичних занять зі спеціальної фізичної підготовки, обмін досвідом з основ виконання техніки та тактики застосування прийомів рукопашного бою та спеціальних засобів у службовій діяльності з урахуванням наявних загроз та вимог сьогодення.

DSC 0324 DSC 0357

_____________________________________________________________________________________________________

 

Запрошення ємблеми

Міжнародна науково-практична конференція

«СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕФОРМУВАННЯ СЕКТОРУ

БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ»

24 листопада 2017 року відбулась міжнародна науково-практична конференція «Стан та перспективи реформування сектору безпеки і оборони України», організаторами якої виступили Управління державної охорони України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національна академія прокуратури України та Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Захід розпочався зі вступного слова начальника Інституту УДО України – Владислава Чайковського, який урочисто оголосив про початок роботи конференції. З вітальними словами виступили члени президії: заступник начальника Управління генерал-майор Олександр Іванчук; проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор біологічних наук, професор Віктор Мартинюк; заступник головного вченого секретаря Національної академії правових наук України Андрій Яковлев; проректор–директор Науково-дослідного інституту НАПрН України, доктор юридичних наук Георгій Попов.

Окрім того, зі своїми відеопривітаннями до учасників звернулись ті почесні гості, які не змогли прибути на конференцію особисто, а саме: Стюард Брадін (президент Міжнародної фундації сил спеціальних операцій), Гіві Міканадзе (ректор Академії Міністерства внутрішніх справ Республіки Грузії), Ілка Алексієва (директор Професійного коледжу з безпеки та охорони Республіки Болгарія) та Самедова Шахла (заступник декана з наукової роботи Бакинського державного університету).

На заході були присутні представники посольств Канади, Республіки Литви, Республіки Польща, Румунії, Сполучених Штатів Америки, представники органів державної влади України, правоохоронних органів та військових формувань (зокрема, СБУ, СЗР, МОУ, МВС), а також представники міжнародних організацій та вищих навчальних закладів, як України так і окремих зарубіжних країн.

На пленарному засіданні актуальними для учасників конференції стали наукові доповіді, які згодом переросли в дискусії щодо проблемних питань сектору безпеки та оборони України, таких доповідачів, як Тетяна Блистів (керівник секретаріату комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони), Дмитро Вєдєнєєв (головний науковий співробітник лабораторії наукового забезпечення діяльності Управління Інституту УДО України, доктор історичних наук, професор), Юліуш Півоварскі (ректор Вищого навчального закладу публічної та індивідуальної безпеки «Апейрон» в Кракові, доктор суспільних наук), Анн–Крістін Б’єргене (заступник директора Офісу зв’язку НАТО), Василь Шакун (академік Національної академії правових наук, професор кафедри кримінального права Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор).

Робота конференції продовжилась за такими секціями: пріоритетні напрямки забезпечення національної безпеки України в умовах безпекового середовища та виникнення загроз комбіновано-гібридного характеру; теоретичні та методологічні аспекти реформування секторів національної безпеки та оборони; основні напрямки розвитку УДО України як важливої складової сектору безпеки та оборони; оптимізація механізму підготовки фахівців у контексті забезпечення національної та міжнародної безпеки; взаємодія правоохоронних органів сектору безпеки в контексті міжнародного досвіду, міжвідомче співробітництво при протидії гібридним загрозам.

IMG 6831

DSC 0191

DSC 0198

DSC 0204

DSC 0213

DSC 0230

сканирование0061

сканирование0063

Програма конференції

Збірник тез конференції 24.11.2017 1 том

Збірник тез конференції 24.11.2017 2 том

_________________________________________________________________________________________

Складання військової присяги слухачами Центру первинної та професійної підготовки Інституту УДО України

Напередодні Дня захисника України у Залі Слави Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні», слухачі Центру первинної та професійної підготовки Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які прийняли для себе рішення присвятити своє життя військовій службі, публічно склали Військову присягу на вірність українському народові.

В урочистостях взяли участь заступник начальника УДО України генерал-майор Олександр Іванчук, тимчасово виконуючий обовязки начальника Інституту УДО України генерал-майор Ігор Плахута та полковник у запасі Дмитро Бережний – ветеран УДО України, а також батьки та родичі слухачів Інституту.

Урочистості з нагоди складання Військової присяги було відкрито вступною промовою заступника начальника Управління державної охорони України генерал-майора Олександра Іванчука, який наголосив на важливості здійснення державної охорони та побажав успіхів у подальшій службі. Зі словами привітання від імені ветеранів звернувся Дмитро Бережний, від імені батьків - Тельцов Юрій, які побажали довгої та успішної служби на вірність України.

На завершення для усіх присутніх була проведена екскурсія по Національному музею історії України у Другій світовій війні.

DSC 1343 DSC 1374

DSC 1419 DSC 1422

DSC 1554

_____________________________________________________________________________________________________     

День зустрічі поколінь

       В Управлінні державної охорони України пройшов особливий захід - День зустрічі поколінь, який цього року поєднали зі святкуванням Дня захисника України. Ветерани та військовослужбовці Управління державної охорони України разом із сім’ями провели святковий день в Спортивно-стрілецькому комплексі «Сапсан».

     Ветеранам вручили відомчі відзнаки Управління державної охорони України, а присутніх дітлахів заохотили призами за влучну стрільбу.

 ____________________________________________________________________________________________________

 

Плідна співпраця

2 жовтня 2017 року у рамках виконання угоди про співпрацю начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації військових прокурорів Національної академії прокуратури України Туркот Микола Семенович виступив перед слухачами Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка з лекцією: «Діяльність органів військового управління з виявлення військових правопорушень».

Лекція з цієї теми є  першим заняттям навчального курсу, який передбачає вирішення задач з кваліфікації військових адміністративних правопорушень, їх відмежування від  злочинів та дисциплінарних проступків, практичного заняття  щодо збирання уповноваженою особою доказів вчинення адміністративного правопорушення,  та складання процесуальних документів. Під час лекції відбувся обмін досвідом та обговорені актуальні питання, пов’язані із виявленням та документуванням корупційних правопорушень.

         По закінченню заняття начальник Інституту В.А. Чайковський та М.С. Туркот обговорили перспективні плани співпраці Національної академії прокуратури України з Інститутом Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Плідна співпраця

____________________________________________________________________________________________________

Початок навчання
за професією «охоронник» 3 розряду

DSC 1325У стінах Інституту УДО України відповідно до державного замовлення на 2017 рік та Державного стандарту професійно-технічної освіти за професією «охоронник» розпочато курси первинної підготовки слухачів за робітничою професією «охоронник» 3 розряду для потреб Управління державної охорони України.

Серед слухачів присутній військовослужбовець УДО України, який приймав безпосередню участь в АТО на Сході України під час проходження військової служби в Збройних Силах України.

З вітальним словом до слухачів звернувся виконуючий обов’язки начальника Центру первинної та професійної підготовки Інституту УДО України полковник Сергій Рудь, який привітав їх з початком навчального року та побажаннями успіху у наполегливому навчанні та здобутті первинних професійних знань для успішного виконання службових обов’язків по забезпеченню нормального функціонування органів державної влади України та забезпеченню безпеки посадових осіб.

_____________________________________________________________________________________________________

Підписання Договору про співробітництво

 

Співробітн5 вересня 2017 року між Воєнно-дипломатичною академією імені Євгенія Березняка та Інститутом Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка підписано Договір про співробітництво.

 

       Вітаємо наших нових партнерів

і сподіваємось на довготривалу, плідну та взаємовигідну співпрацю!

 

 

______________________________________________________________________________________________________

 

  День знань

1 вересня 2017 року в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулись урочистості з нагоди Дня знань.

Цьогорічне свято стало особливим тим, що з цього року в Інституті УДО України здійснюється надання освітніх послуг по підготовці фахівців не тільки магістерського, а й бакалаврського рівня.

Привітати слухачів та колектив Інституту завітали проректор з науково-педагогічної роботи Київського Національного університету імені Тараса Шевченка Бех Петро Олексійович; ветеран УДО України, колишній заступник начальника УДО України, генерал-майор у відставці Бабич Іван Лукич; ветеран Великої Вітчизняної війни, полковник у відставці Хахалєв Микола Іванович, а також керівники самостійних підрозділів. Окрім того, з вітальними словами до присутніх на святі звернулися: начальник Інституту УДО України полковник Чайковський Владислав Анатолійович; перший заступник начальника Інституту УДО України полковник Пугач Сергій Миколайович та завідувач кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін Інституту УДО України Кузнецов Віталій Володимирович.

Після вітань слухачам першого курсу були урочисто вручені залікові книжки.

 Vypusk 15

 ______________________________________________________________________________________________________

 

 

Дочірні категорії