Институт

Emblema UDO3

 

 

Листівка

 

Запрошення ємблеми

Міжнародна науково-практична конференція

«СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕФОРМУВАННЯ СЕКТОРУ

БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ»

24 листопада 2017 року відбулась міжнародна науково-практична конференція «Стан та перспективи реформування сектору безпеки і оборони України», організаторами якої виступили Управління державної охорони України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національна академія прокуратури України та Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Захід розпочався зі вступного слова начальника Інституту УДО України – Владислава Чайковського, який урочисто оголосив про початок роботи конференції. З вітальними словами виступили члени президії: заступник начальника Управління генерал-майор Олександр Іванчук; проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор біологічних наук, професор Віктор Мартинюк; заступник головного вченого секретаря Національної академії правових наук України Андрій Яковлев; проректор–директор Науково-дослідного інституту НАПрН України, доктор юридичних наук Георгій Попов.

Окрім того, зі своїми відеопривітаннями до учасників звернулись ті почесні гості, які не змогли прибути на конференцію особисто, а саме: Стюард Брадін (президент Міжнародної фундації сил спеціальних операцій), Гіві Міканадзе (ректор Академії Міністерства внутрішніх справ Республіки Грузії), Ілка Алексієва (директор Професійного коледжу з безпеки та охорони Республіки Болгарія) та Самедова Шахла (заступник декана з наукової роботи Бакинського державного університету).

На заході були присутні представники посольств Канади, Республіки Литви, Республіки Польща, Румунії, Сполучених Штатів Америки, представники органів державної влади України, правоохоронних органів та військових формувань (зокрема, СБУ, СЗР, МОУ, МВС), а також представники міжнародних організацій та вищих навчальних закладів, як України так і окремих зарубіжних країн.

На пленарному засіданні актуальними для учасників конференції стали наукові доповіді, які згодом переросли в дискусії щодо проблемних питань сектору безпеки та оборони України, таких доповідачів, як Тетяна Блистів (керівник секретаріату комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони), Дмитро Вєдєнєєв (головний науковий співробітник лабораторії наукового забезпечення діяльності Управління Інституту УДО України, доктор історичних наук, професор), Юліуш Півоварскі (ректор Вищого навчального закладу публічної та індивідуальної безпеки «Апейрон» в Кракові, доктор суспільних наук), Анн–Крістін Б’єргене (заступник директора Офісу зв’язку НАТО), Василь Шакун (академік Національної академії правових наук, професор кафедри кримінального права Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор).

Робота конференції продовжилась за такими секціями: пріоритетні напрямки забезпечення національної безпеки України в умовах безпекового середовища та виникнення загроз комбіновано-гібридного характеру; теоретичні та методологічні аспекти реформування секторів національної безпеки та оборони; основні напрямки розвитку УДО України як важливої складової сектору безпеки та оборони; оптимізація механізму підготовки фахівців у контексті забезпечення національної та міжнародної безпеки; взаємодія правоохоронних органів сектору безпеки в контексті міжнародного досвіду, міжвідомче співробітництво при протидії гібридним загрозам.

IMG 6831

DSC 0191

DSC 0198

DSC 0204

DSC 0213

DSC 0230

сканирование0061

сканирование0063

Програма конференції

Збірник тез конференції 24.11.2017 1 том

Збірник тез конференції 24.11.2017 2 том

_________________________________________________________________________________________

Складання військової присяги слухачами Центру первинної та професійної підготовки Інституту УДО України

Напередодні Дня захисника України у Залі Слави Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні», слухачі Центру первинної та професійної підготовки Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які прийняли для себе рішення присвятити своє життя військовій службі, публічно склали Військову присягу на вірність українському народові.

В урочистостях взяли участь заступник начальника УДО України генерал-майор Олександр Іванчук, тимчасово виконуючий обовязки начальника Інституту УДО України генерал-майор Ігор Плахута та полковник у запасі Дмитро Бережний – ветеран УДО України, а також батьки та родичі слухачів Інституту.

Урочистості з нагоди складання Військової присяги було відкрито вступною промовою заступника начальника Управління державної охорони України генерал-майора Олександра Іванчука, який наголосив на важливості здійснення державної охорони та побажав успіхів у подальшій службі. Зі словами привітання від імені ветеранів звернувся Дмитро Бережний, від імені батьків - Тельцов Юрій, які побажали довгої та успішної служби на вірність України.

На завершення для усіх присутніх була проведена екскурсія по Національному музею історії України у Другій світовій війні.

DSC 1343 DSC 1374

DSC 1419 DSC 1422

DSC 1554

_____________________________________________________________________________________________________     

День зустрічі поколінь

       В Управлінні державної охорони України пройшов особливий захід - День зустрічі поколінь, який цього року поєднали зі святкуванням Дня захисника України. Ветерани та військовослужбовці Управління державної охорони України разом із сім’ями провели святковий день в Спортивно-стрілецькому комплексі «Сапсан».

     Ветеранам вручили відомчі відзнаки Управління державної охорони України, а присутніх дітлахів заохотили призами за влучну стрільбу.

 ____________________________________________________________________________________________________

 

Плідна співпраця

2 жовтня 2017 року у рамках виконання угоди про співпрацю начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації військових прокурорів Національної академії прокуратури України Туркот Микола Семенович виступив перед слухачами Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка з лекцією: «Діяльність органів військового управління з виявлення військових правопорушень».

Лекція з цієї теми є  першим заняттям навчального курсу, який передбачає вирішення задач з кваліфікації військових адміністративних правопорушень, їх відмежування від  злочинів та дисциплінарних проступків, практичного заняття  щодо збирання уповноваженою особою доказів вчинення адміністративного правопорушення,  та складання процесуальних документів. Під час лекції відбувся обмін досвідом та обговорені актуальні питання, пов’язані із виявленням та документуванням корупційних правопорушень.

         По закінченню заняття начальник Інституту В.А. Чайковський та М.С. Туркот обговорили перспективні плани співпраці Національної академії прокуратури України з Інститутом Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Плідна співпраця

____________________________________________________________________________________________________

Початок навчання
за професією «охоронник» 3 розряду

DSC 1325У стінах Інституту УДО України відповідно до державного замовлення на 2017 рік та Державного стандарту професійно-технічної освіти за професією «охоронник» розпочато курси первинної підготовки слухачів за робітничою професією «охоронник» 3 розряду для потреб Управління державної охорони України.

Серед слухачів присутній військовослужбовець УДО України, який приймав безпосередню участь в АТО на Сході України під час проходження військової служби в Збройних Силах України.

З вітальним словом до слухачів звернувся виконуючий обов’язки начальника Центру первинної та професійної підготовки Інституту УДО України полковник Сергій Рудь, який привітав їх з початком навчального року та побажаннями успіху у наполегливому навчанні та здобутті первинних професійних знань для успішного виконання службових обов’язків по забезпеченню нормального функціонування органів державної влади України та забезпеченню безпеки посадових осіб.

_____________________________________________________________________________________________________

Підписання Договору про співробітництво

 

Співробітн5 вересня 2017 року між Воєнно-дипломатичною академією імені Євгенія Березняка та Інститутом Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка підписано Договір про співробітництво.

 

       Вітаємо наших нових партнерів

і сподіваємось на довготривалу, плідну та взаємовигідну співпрацю!

 

 

______________________________________________________________________________________________________

 

  День знань

1 вересня 2017 року в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулись урочистості з нагоди Дня знань.

Цьогорічне свято стало особливим тим, що з цього року в Інституті УДО України здійснюється надання освітніх послуг по підготовці фахівців не тільки магістерського, а й бакалаврського рівня.

Привітати слухачів та колектив Інституту завітали проректор з науково-педагогічної роботи Київського Національного університету імені Тараса Шевченка Бех Петро Олексійович; ветеран УДО України, колишній заступник начальника УДО України, генерал-майор у відставці Бабич Іван Лукич; ветеран Великої Вітчизняної війни, полковник у відставці Хахалєв Микола Іванович, а також керівники самостійних підрозділів. Окрім того, з вітальними словами до присутніх на святі звернулися: начальник Інституту УДО України полковник Чайковський Владислав Анатолійович; перший заступник начальника Інституту УДО України полковник Пугач Сергій Миколайович та завідувач кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін Інституту УДО України Кузнецов Віталій Володимирович.

Після вітань слухачам першого курсу були урочисто вручені залікові книжки.

 

DSC 1197 DSC 1199

DSC 1202 DSC 1206

DSC 1210 DSC 1213

DSC 1218 DSC 1235

DSC 1253 DSC 1245

DSC 1283

DSC 1276

 

 ______________________________________________________________________________________________________

 

Випуск слухачів, які здобували первинну професійну

підготовку за професією «охоронник» 3 розряду

Засіданням Державної кваліфікаційної комісії завершилося навчання слухачів за курсом первинної професійної підготовки з професії «охоронник» 3 розряду, які у період з 06.06 по 17.08.2017 навчалися в Центрі первинної та професійної підготовки Інституту відповідно до Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 5169-ОК.74.60-2014 за професією «охоронник».

На урочистостях, які розпочалися лунанням Державного Гімну, були присутні начальник Інституту полковник Владислав Чайковський та перший заступник директора Департаменту охорони об’єктів УДО України полковник Володимир Погорілий, які підвели підсумки навчання, привітали військовослужбовців з успішним закінченням та вручили випускникам службові посвідчення та погони.

Начальник Інституту полковник Владислав Чайковський за добросовісне відношення до навчання та зразкову військову дисципліну заохотив своїми правами окремих слухачів.

Випускники направляються до структурних підрозділів УДО України для подальшого проходження військової служби по здійсненню державної охорони органів державної влади України та забезпеченню безпеки посадових осіб.

Успіхів вам, шановні слухачі, та кар’єрного зростання в подальшій службі на благо нашої держави.

DSC 1135 DSC 1142

DSC 1175

______________________________________________________________________________________________________

 

Список рекомендованих до зарахуванна на контракт БАКАЛАВРАТ Заочна форма навчання

Список рекомендованих до зарахування на контракт МАГІСТРАТУРА Заочна форма навчання

Вимоги для зарахування

1. Особи, що беруть участь у конкурсному відборі на місця державного замовлення та рекомендовані до зарахування, зобов’язані до 12:00 години 05 серпня виконати вимоги для зарахування, а саме подати особисто до відбіркової комісії Інституту Управління державної охорони Київського національного університету імені Тараса Шевченка наступні документи:

         · оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень

та додатка до нього;

         2. Особи, що беруть участь у конкурсному відборі на місця за кошти фізичних та юридичних осіб та рекомендовані до зарахування, зобов’язані до 12:00 години 05 серпня виконати вимоги для зарахування, а саме подати особисто до відбіркової комісії Інституту Управління державної охорони Київського національного університету імені Тараса Шевченка наступні документи:

         · оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень

та додатка до нього;

         · оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (тільки

вступники на перший курс за освітнім ступенем бакалавр);

         При одночасному навчанні за кількома спеціальностями (спеціалізаціями, освітніми програмами) та формами навчання, одна з яких за державним замовленням або за рахунок цільових пільгових державних кредитів, оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, додатка до нього державного зразка, а також оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються у вищому навчальному закладі за місцем навчання за державним замовленням або за рахунок цільових пільгових державних кредитів протягом усього терміну навчання.

         При одночасному навчанні за кількома спеціальностями (спеціалізаціями, освітніми програмами) та формами навчання, за кошти фізичних та юридичних осіб оригінали зазначених вище документів зберігаються протягом усього терміну навчання в одному з вищих навчальних закладів за вибором студента. Довідка про зберігання оригіналів документів видається на вимогу студента вищим навчальним закладом, у якому вони зберігаються.

         Договір про надання освітніх послуг між Інститутом Управління державної охорони Київського національного університету імені Тараса Шевченка та фізичною (юридичною) особою укладається після видання наказу про зарахування. У разі, якщо договір не буде укладено протягом двох тижнів з дати видання наказу про зарахування, наказ про зарахування цієї особи скасовується. Оплата навчання здійснюється згідно з укладеним сторонами договором. 

 _______________________________________________________________________________________________

Правила прийому до Інституту УДО України

у 2017 році на навчання за освітнім ступенем

бакалавра.pdf 

__________________________________________

 

Правила прийому до Інституту УДО України

у 2017 році на навчання за освітнім ступенем

магістра.pdf

_______________________________________________________________________________________________

Молоді військовослужбовці склали військову присягу на вірність українському народові

7 липня 2017 року 34 слухачі Вищого професійного училища державної охорони Інституту УДО України публічно склали військову присягу на вірність українському народові.

В урочистостях взяв участь заступник начальника Управління державної охорони України генерал-майор Олександр Іванчук, який наголосив на важливості здійснення державної охорони у такий складний для країни час. Із складанням військової присяги слухачів також привітав ветеран УДО України, генерал-майор у відставці Леонід Миколайович Кучерявий. Від імені батьків з вітальною промовою виступила Топтун Наталія Олексіївна. Крім того, на урочистості прибули привітати та підтримати слухачів понад сто чоловік рідних та близьких.

Присяга1Присяга2Присяга3Присяга4

 ______________________________________________________________________________________________________

Урочистий випуск слухачів Інституту Управління державної охорони України

       29 червня в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся урочистий випуск слухачів заочної форми навчання, які здобули ступінь магістра за спеціальністю "охоронна діяльність та безпека".

        На святі були присутні такі почесні гості, як Начальник УДО України Валерій Гелетей, Начальник Інституту УДО України Владислав Чайковський, Начальник ІСЗЗІ НТУУ «КПІ» Олександр Пучков, проректор Інституту Служби зовнішньої розвідки України Ігор Копотун, учений секретар Вченої ради Національної академії внутрішніх справ Віталій Василевич, керівники структурних підрозділів УДО України, родичі та друзі випускників.

         Начальник УДО України Валерій Гелетей та перший директор Інституту УДО України Леонід Кучерявий привітали випускників із успішним завершенням навчання та здобуттям ступеня магістра. Після урочистого вручення дипломів на глядачів чекав виступ оркестру почесної варти Збройних Сил України.

Випуск1   Випуск 2Випуск 3  Випуск 4Випуск 5

____________________________________________________________________________________________________

Запрошуємо на навчання за освітнім ступенем «бакалавр»

В Інституті УДО України з 2017 року буде здійснюватися надання освітніх послуг по підготовці фахівців першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності 256 «Національна безпека» (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) за освітньою програмою «Особиста та майнова безпека» (Наказ МОН України №123–л від 16.06.2017 року «Про ліцензування освітньої діяльності», додаток 2.16).

В 2017 році Інститут УДО України буде здійснювати набір військовослужбовців Управління державної охорони України та інших категорій громадян України (вимоги до яких передбачені додатком до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2017 році) на заочну форму навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

100

________________________________________________________________________________________________

Навчання за професією «охоронник» 3 розряду.

У Вищому професійному училищі державної охорони Інституту УДО України після проходження атестаційної експертизи, а також відповідно до державного замовлення на 2017 рік та Державного стандарту професійно-технічної освіти за професією «охоронник» 3 розряду, розпочато навчання двох груп слухачів для потреб УДО України.

Почесним для Інституту УДО України є той факт, що серед особового складу кожної групи є слухачі, які брали безпосередню участь в АТО на сході України та отримали статус «Учасник бойових дій».

З вітальним словом до слухачів звернувся начальник Інституту УДО України полковник Владислав Чайковський, який привітав їх з початком навчання та побажав успіху у наполегливому навчанні та здобутті первинних професійних знань для успішного виконання службових обов’язків по забезпеченню безпеки посадових осіб та органів державної влади України.

DSC 0822

_______________________________________________________________________________________________________

Турнір з рукопашного бою на «Кубок Президента України»

Третього червня в «Палаці Спорту» відбувся Турнір з рукопашного бою на Кубок Президента України.

У змаганнях взяли участь команди силових структур України, зокрема: Управління державної охорони України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної Поліції України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної фіскальної служби України, Національного антикорупційного бюро України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України та Головного управління розвідки МО України. Загалом за перемогу в Турнірі змагалися чотирнадцять команд, а також оцінювалися особисті результати учасників у восьми вагових категоріях.

Серед почесних гостей змагань були заступник Глави Адміністрації Президента України Валерій Кондратюк, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, керівники силових структур України, а також бійці, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України.

За результатами змагань перше командне місце виборола команда Служби безпеки Президента України Управління державної охорони України, друге  місце - Національна гвардія України, третє місце - Державна прикордонна служба України.

 

кубок през кубок през3кубок през2jpg кубок през4

______________________________________________________________________________________________________

Ювілейний ХХ Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців

З 19 по 22 травня у місті Чернівці відбувся ХХ Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців, організатором якого щорічно виступає Управління державної охорони України. У змаганнях взяли участь 25 команд, серед яких і зарубіжні – з Румунії, Австрії, Болгарії, Молдови.

Учасники змагань у безкомпромісній боротьбі змагалися за першість та виборювали звання найкращих тілоохоронців, зокрема у таких видах змагань, як демонстрація прийомів захисту під час пішого супроводу, демонстрація прийомів рукопашного бою, пошук «вибухових пристроїв» в автомобілі, надання медичної допомоги VIP та його евакуація, подолання смуги перешкод на автомобілі та стрільба.

У загальному заліку місця розподілились наступним чином:

1 місце – команда Поліції охорони міста Києва;

2 місце – команда Департаменту особистих охорон УДО України;

3 місце – Служба безпеки Президента України УДО України.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

 dsc0628  dsc12471

_________________________________________________________________

Міжнародні тактичні навчання з контрснайперської тематики

З 17 по 19 травня 2017 року у Києві, в рамках Протоколу про співробітництво в галузі професійної підготовки кадрів Управління державної охорони України, відбулись Міжнародні тактичні навчання з контрснайперської тематики. У тренінгу взяли участь команди професіоналів із служб державної охорони Грузії, Молдови, Румунії, Болгарії та України.

В програму тренінгу входили теоретичні заняття в Інституті УДО України, практичні заняття з контрснайперської стрільби в умовах міста (Київська обл., м.Прип’ять, Зона відчуження), практичні заняття зі стрільби з короткоствольної зброї, обмін досвідом, зміцнення взаєморозуміння і співробітництва між правоохоронцями.

Також, 19 травня керівники служб державних охорон в Києві поклали квіти до могили Невідомого солдата та вшанували загиблих біля Меморіалу жертв голодомору.

img 3983  img 4002img 4053  img 4086img 4407  img 4593img 4638   img 4682

____________________________________________________________________________________________________

Науково-практична конференція "Реформування національної безпеки: історія, сучасність, перспективи"

19 травня 2017 р. в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася приурочена до Дня науки підсумкова науково-практична конференція на тему «Реформування національної безпеки: історія, сучасність, перспективи».

У рамках роботи чотирьох секцій конференції учасниками розглядалися історичні, теоретичні та методологічні аспекти національної безпеки; правові аспекти забезпечення національної безпеки; психологічні аспекти забезпечення національної безпеки; актуальні аспекти підготовки фахівців у сфері національної безпеки.

Детальніша інформація, матеріали та програма науково-практичної конференції розміщені на сайті Інституту УДО України у розділі "Конференції".

Фото конф 19.05 2

______________________________________________________________________________________________________

День відкритих дверей

17 травня в Інституті УДО України відбувся «День відкритих дверей». Для всіх, хто в цей день завітав до Інституту, була здійснена екскурсія навчальним закладом, а саме музеєм, навчальними аудиторіями, тирами, спортивною та тренажерною залами, а також продемонстровано фільм про відповідальну професію тілоохоронця.

Начальник Інституту УДО України полковник Владислав Чайковський, перший заступник начальника Інституту УДО України полковник Сергій Пугач та начальник кафедри Інституту підполковник Микола Микитюк ознайомили гостей з умовами навчання у навчальному закладі та відповіли на запитання, які виникали у майбутніх абітурієнтів.

DSC 0358

____________________________________________________________________________________________________

Чемпіонат Управління державної охорони України 

з багатоборства тілоохоронців 27.04.2017

         Відповідно до Положення про проведення змагань з неолімпійських видів спорту серед військовослужбовців Управління державної охорони України на 2017 рік, 27.04.2017 на базі Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка були проведені особисто-командні змагання з багатоборства тілоохоронців між спортивними групами КФК УДО України.

         У змаганнях взяли участь збірні команди чотирьох спортивних груп у кількості 20 спортсменів. За результатами командної першості місця серед команд розподілились наступним чином:

DSC 0802III м. – збірна команда 17-ї спортивної групи (СБПУ);

II м. – збірна команда 14-ї спортивної групи (ДОО);

I м. – збірна команда 9-ї спортивної групи (ДППОЗ).

За результатами особистої першості місця розподілились наступним чином:

у рукопашному бою:

DSC 0824III м. – Гаращук Василь;

II м. – Багрій Михайло;

м. – Шамаєв Володимир;

у швидкісній стрільбі із різних положень:

III м. – Корінний Ігор;

II м. – Котенко Дмитро;

I м. – Гуменюк Євгеній.

_______________________________________________________________________________________________

Випуск слухачів Вищого професійного училища

державної охорони

DSC 0734

В Інституті відбувся випуск слухачів, які у період з 20.03 по 21.04.2017 навчалися у Вищому професійному училищі державної охорони Інституту УДО України відповідно до Програми професійної підготовки військовослужбовців УДО України до виконання військового обов’язку та професійної діяльності на посадах офіцерського складу, розробленої науковим та науково-педагогічним складом Інституту, відповідно до вимог кваліфікаційної характеристики випускника для потреб Управління державної охорони України.

На урочистостях були присутні начальник Інституту УДО України полковник Владислав Чайковський, заступник начальника Інституту генерал-майор Ігор Плахута та особовий склад Інституту УДО України.

Начальник Інституту УДО України відкрив урочистості, підвівши підсумки навчання, та привітав військовослужбовців з успішним закінченням курсу навчання. Серед слухачів є військовослужбовці, які приймали безпосередню участь в АТО на Сході України.

За позитивні результати в навчанні, зразкову військову дисципліну начальник Інституту заохотив своїми правами окремих слухачів: Бойко Оксану, Задворного Володимира, Глушенка Богдана, Панюту Юрія та Репінецького Сергія .

Начальник Інституту вручив випускникам документи, що підтверджують успішне закінчення навчання. Наказ про випуск слухачів зачитав директор Вищого професійного училища Інституту полковник Сергій Рудь.

Випускники були направлені до підрозділів УДО України для подальшого проходження військової служби по здійсненню державної охорони органів державної влади України та забезпеченню безпеки посадових осіб.

Колектив Інституту бажає випускникам успіхів та кар’єрного росту в подальшій службі.

DSC 0742________________________________________________________________________________________________________easter

_____________________________________________________________________________________________________

Візит військовослужбовців Управління державної охорони України до штаб-квартири НАТО

З метою впровадження методики інтенсивних фізичних тренувань у систему фізичної підготовки військовослужбовців Управління державної охорони України та з огляду на результати роботи інструктора штаб-квартири НАТО, до міста Брюссель організовано візит представників Управління державної охорони України, які відповідатимуть за відповідну підготовку в структурних підрозділах УДО України.

Серед делегованих військовослужбовців – представник Інституту УДО України – директор Вищого професійного училища державної охорони полковник Рудь С.Л.

Захід відбувається в спортивному центрі штаб-квартири Альянсу під керівництвом інструкторів НАТО.

image 0 02 05 657240ef8a56d5a612b1f44bfe7b0ef8d8a84a2f44e36a50d88ca2246496f7a9 V

_____________________________________________________________________________________________________

Випуск слухачів за професією «охоронник» 3 розряду.

В Інституті відбувся випуск слухачів, які у період з 16.01 по 31.03.2017 навчалися у Вищому професійному училищі державної охорони Інституту УДО України відповідно до Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 5169-ОК.74.60-2014 за професією «охоронник» 3 розряду.

На урочистостях були присутні директор Департаменту охорони об’єктів УДО України полковник Юрій Гриніченко, начальник Інституту полковник Владислав Чайковський, його заступник генерал-майор Ігор Плахута, а також начальник 2 Служби Департаменту роботи з особовим складом полковник Олег Євтушенко.

Урочистості відкрив начальник Інституту полковник Владислав Чайковський, який підвів підсумки та привітав військовослужбовців з успішним закінченням навчання. За позитивні результати в навчанні, зразкову військову дисципліну заохотив своїми правами окремих слухачів, таких як: Бабак Дмитро, Баята Андрій та Малий Віктор.

Директор Департаменту охорони об’єктів УДО України та начальник Інституту вручили випускникам свідоцтва державного зразка, службові посвідчення та пoгони. Наказ про випуск слухачів та присвоєння військового звання «прапорщик» зачитував начальник 2 Служби Департаменту роботи з особовим складом.

Випускники були направлені до підрозділів УДО України для подальшого проходження військової служби по здійсненню державної охорони органів державної влади України та забезпеченню безпеки посадових осіб.

Побажаємо їм успіхів та кар’єрного зростання в подальшій службі на благо нашої держави.

DSC 0669

DSC 0684

______________________________________________________________________________________________________

Круглий стіл за темою «Формування здорового способу життя. Удосконалення спеціальної фізичної підготовки військовослужбовців УДО України»

30 березня 2017 року в Інституті УДО України відбувся круглий стіл за темою «Формування здорового способу життя. Удосконалення спеціальної фізичної підготовки військовослужбовців УДО України», який організовано кафедрою тактико-спеціальної підготовки.

В роботі круглого столу брали участь провідні науковці-фахівці фізичної підготовки і спорту Навчально-наукового інституту №1 НАВС, Університету державної фіскальної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Національного антикорупційного бюро України, Національної поліції України, практичні працівники Управління державної охорони України і слухачі Інституту УДО України.

Фахівцями були підняті важливі питання щодо організації та методичного забезпечення, формування мотивації, виховання вольових якостей, психологічної підготовки, системи перевірки і оцінки фізичної підготовленості військовослужбовців правоохоронних органів України. Крім цього розглянуті питання щодо включення до навчальної програми дисципліни «Спеціальна фізична підготовка» методик «Кросфіт», «Бойового кікбоксингу», «Спортивних ігор», а також перейняття досвіду у ключових учасників сфери військової підготовки, а себто країн, що мають значний практичний та теоретичний досвід фізичної підготовки військовослужбовців.

Начальник Інституту підкреслив важливість проведення таких круглих столів, де є можливість прийняття колегіальних рішень щодо піднятої проблематики.

DSC 0619

DSC 0625

________________________________________________________________________________________________________

До 100-річчя Української Центральної Ради

          15 березня 2017 року в Інституті УДО України відбулося запланове засідання «круглого столу» на тему «Державотворча діяльність Української Центральної Ради», яке було організоване кафедрою гуманітарних та загально-правових дисциплін за підтримки керівництва Інституту.

          У роботі «круглого столу» взяли участь науковці Інституту УДО України (В.А. Чайковський, начальник Інституту, кандидат психологічних наук; Л.М. Хойнацька, професор кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін, кандидат історичних наук, доцент та ін.), провідні фахівці Інституту історії України НАН України (О. Є. Лисенко, завідувач відділу, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України; В. В. Скальський, науковий співробітник, кандидат історичних наук; О. О. Маєвський, науковий співробітник, кандидат історичних наук) та Київського університету імені Бориса Грінченка (О. О. Салата, завідувач кафедри історії України історико-філософського факультету, доктор історичних наук, професор).

          Під час роботи «круглого столу» були висвітлені проблеми Української революції 1917–1920 рр. в історичній ретроспективі, внутрішньої та зовнішньої політики УЦР, релігійної ситуації в Україні, на архівних матеріалах розвінчано міфи щодо бою під Крутами, здійснено історико-правовий аналіз Конституції УНР 1918 р., досліджено висвітлення Центральної Ради у креолізованій продукції більшовицької пропаганди тощо.

           Слухачі магістратури виступили з повідомленнями та взяли активну участь у обговоренні досягнень і прорахунків, яких зазнавав український народ та його політична еліта на шляху утвердження української державності.

 

DSC 0586

____________________________________________________________________________________________________

Чемпіонат Управління державної охорони України
з шахів

         Відповідно до Положення про Чемпіонати Управління державної охорони України на 2017 рік, 14-15.03.2017 на базі Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка були проведені особисто-командні змагання з шахів між командами спортивних груп КФК УДО України ФСТ «Динамо» України. У змаганнях взяли участь збірні команди 17-ти спортивних груп у кількості 33 спортсмени.

           DSC 0497 Змагання відкрив заступник начальника Управління державної охорони України, Голова КФК УДО України ФСТ «Динамо» України генерал-майор Олександр Іванчук, який побажав усім учасникам змагань успіхів у змаганнях та перемог.

За результатами командної першості призові місця розподілились наступним чином:

I місце – збірна команда 6-ї спортивної групи;

II місце – збірна команда 14-ї спортивної групи;

III місце – збірна команда 9-ї спортивної групи.

За результатами особистої першості призові місця розподілились наступним чином:

I місце – майор Швець Роман– 6-ї спортивної групи;

II місце – капітан Журавель Олександр– збірна команда 6-ї спортивної групи;

III місце – професор Кузнєцов Віталій – збірна команда 18-ї спортивної групи.

DSC 0556DSC 0561

______________________________________________________________________________________________________

Складання Військової присяги слухачами Вищого професійного училища державної охорони

Інституту УДО України

         4 березня слухачі Вищого професійного училища державної охорони Інституту УДО України публічно склали Військову присягу на вірність українському народові.

        В урочистостях взяв участь заступник начальника Управління державної охорони України генерал-майор Олександр Іванчук, який наголосив на важливості здійснення державної охорони, особливо у такий складний час для країни. Із складанням військової присяги слухачів також привітав ветеран Великої Вітчизняної війни полковник у відставці Микола Іванович Хахалев.

DSC 0357    DSC 0360

DSC 0375

  DSC 0401

DSC 0455

_____________________________________________________________________________________________________

Випуск магістрів Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка

         25 лютого відбувся випуск магістрів Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 14 слухачів здобули освітній рівень "магістр" за спеціальністю «Охоронна діяльність та безпека», окрім того, 8 випускників отримали перше офіцерське звання.

      На урочистих заходах були присутні: заступник начальника Управління державної охорони України генерал-майор Олександр Іванчук, керівники та представники вищих навчальних закладів України, керівники структурних підрозділів Управління державної охорони України, постійний та перемінний склад Інституту УДО України, рідні та близькі випускників.

         Присутні привітали магістрів із успішним закінченням навчання та побажали звершень у майбутній професійній діяльності при проходженні служби в підрозділах Управління державної охорони України.

        Колектив Інституту щиро вітає випускників!!!

DSC 0118

DSC 0202

_DSC 0250

DSC 0271___________________________________________________________________________________________________

Відвідання слухачами виставки «Український Схід»

 

IMG 1795

Спільно із науково-педагогічним складом Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка слухачі Вищого професійного училища державної охорони, 17 лютого відвідали відкриття виставки «Український Схід» в увідному залі головної експозиції Меморіального комплексу «Національний музей історії України у другій світовій війні» та зустрілися з її героями та членами їхніх родин.

Експозиція демонструє звитягу і жертовність патріотів України, які на східних теренах нашої держави відстоюють її суверенітет і територіальну цілісність. У виставці зібрано понад чотири тисячі експонатів, повязаних з подіями на Сході України. Більша половина з них експонована на виставці вперше. Структурно виставка складається з розповідей про участь різних військових формувань, добровольчих батальйонів у бойових діях на Сході України впродовж 2014-2017рр.

Серед слухачів є також військовослужбовці УДО України, які приймали безпосередню участь в АТО на Сході України під час проходження служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

IMG 1747

_____________________________________________________________________________________________________

Робоча зустріч з керівником Академії МВС Грузії

 

IMG 5135

Сьомого лютого в ході робочого візиту до України керівника Академії МВС Грузії Гіві Міканадзе та його радника Давіда Гелашвілі відбулась зустріч з начальником Інституту Владиславом Чайковським.

У ході розмови начальник Інституту ознайомив грузинських колег з особливостями сучасної підготовки слухачів Інституту, наголосив на важливості міжнародної співпраці в галузі освіти та науки, а також вручив сувеніри.

____________________________________________________________________________________________

Prok embl 01aПідписання Договору про співпрацю

між Національною академією прокуратури України та Інститутом Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

 

DSC 011825 січня 2017 року відбулось урочисте підписання Договору про співпрацю між Національною академією прокуратури України та Інститутом Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Представники від Інституту, а саме: начальник Інституту Владислав Чайковський, завідувач кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін Віталій Кузнецов та провідний науковий DSC 0106співробітник відділення інформаційно-правового забезпечення та міжнародних зв’язків Оксана Горова завітали до Національної академії прокуратури України.

На зустрічі були присутні ректор Академії Іван Присяжнюк, начальник відділу підготовки прокурорів з нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство Антон Столітній, начальник віDSC 0121дділу підготовки та підвищення кваліфікації військових прокурорів Микола Туркот, начальник відділу науково-методичного забезпечення участі прокурорів у кримінальному провадженні Олександр Гладун, начальник відділу дослідження проблем національної безпеки та оборони Вячеслав Некрасов, начальник відділу міжнародних зв’язків Володимир Першин та прес-секретар Дмитро Томіленко. У ході зустрічі були підписані договір про співпрацю між Академією та Інститутом, а також визначені напрями подальшої спільної роботи у науковому, навчальному та спортивному напрямках.

На завершення начальник Інституту Владислав Чайковський залишив відгук у книзі «Почесних гостей» Академії.

_____________________________________________________________________________________________________

Шановні друзі!

den studenta 2017Колектив Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро вітає з Міжнародним днем студента та сердечно бажає нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя.

Сплине незначний час і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Примноження енергії, неодмінних успіхів у навчанні та нових творчих досягнень! Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ!

З повагою,

Колектив Інституту

____________________________________________________________________________________________________

Підписання Договору про співпрацю

 

Лого інст f

 

17 січня 2017 року між Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса Національної академії правових наук України та Інститутом Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка підписано Договір про співпрацю.

 

Вітаємо наших нових партнерів

і сподіваємось на довготривалу, плідну та взаємовигідну співпрацю!

_____________________________________________________________________________________________________

Навчально-методичний збір
із керівниками стрільб

У період з 16.01 по 24.01.2017 на базі Інституту УДО України відповідно до Плану проведення навчально-методичних зборів з керівниками стрільб структурних підрозділів УДО України, розробленого Вищим професійним училищем державної охорони та кафедрою тактико-спеціальної підготовки Інституту УДО України проводяться навчально-методичні збори із військовослужбовцями УДО України, які залучаються до проведення занять із спеціальної вогневої та тактико-спеціальної підготовки.

Під час проходження зазначених зборів військовослужбовці вдосконалюють методику та вміння організовувати та проводити практичні заняття зі спеціальної вогневої підготовки, тактико-спеціальної підготовки і тактичної медицини.

Метою проведення зборів є перевірка рівня знань та підвищення методичного рівня зазначеної категорії військовослужбовців УДО України, а також обмін досвідом з урахуванням змін окремих законодавчих актів України, наявних загроз та вимог сьогодення.

DSC 0429

     DSC 0438DSC 0443__________________________________________________________________________________________________

 

Закінчення навчання слухачів
за курсом підвищення кваліфікації за професією
«охоронник» 4 розряду.

Лише недавно Інститут УДО України відчинив свої двері та розпочав навчання слухачів за курсом підвищення кваліфікації за професією «охоронник» 4 розряду, як прийшов час підводити підсумки навчання та напередодні нового року здійснити випуск слухачів, які у період з 12.12 по 30.12.2016 навчалися у Вищому професійному училищі державної охорони відповідно до Державного стандарту професійно-технічної освіти
ДСПТО 5169-ОК.74.60-2014.

30 грудня у стінах Інституту УДО України відбулося засідання Державної кваліфікаційної комісії з метою організації і проведення кваліфікаційної атестації та присвоєння відповідної кваліфікації слухачам, які здобули професійно-технічну освіту за професією «охоронник» 4 розряду.

Випуск слухачів відбувся в урочистій обстановці. З вітальним словом до слухачів звернулися начальник Інституту УДО України полковник Владислав Чайковський, перший заступник начальника Інституту УДО України полковник Сергій Пугач та заступник начальника Інституту УДО України генерал-майор Ігор Плахута, які привітали їх з наступаючим новим роком та побажали успішного виконання службових обов’язків військовослужбовців УДО України, а також вручили відповідні свідоцтва державного зразка про закінчення навчання. Наказ про випуск слухачів зачитував директор Вищого професійного училища державної охорони Інституту УДО України полковник Сергій Рудь.

Після успішного закінчення навчання випускники будуть направлені до підрозділів УДО України для подальшого проходження військової служби по здійсненню державної охорони органів державної влади України та забезпеченню безпеки посадових осіб.

20161230 121222

_____________________________________________________________________________________________________

Випуск слухачів Вищого професійного училища

державної охорони за професією «охоронець».

В Інституті відбувся випуск слухачів, які у період з 07.01 по 22.12.2016 навчалися у Вищому професійному училищі державної охорони Інституту УДО України відповідно до Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 5169-ОК.74.60-2013 за професією «охоронець».

На урочистостях були присутні начальник Інституту полковник Владислав Чайковський, перший заступник начальника Інституту полковник Сергій Пугач та заступник начальника Інституту генерал-майор Ігор Плахута.

Урочистості відкрив начальник Інституту, який привітав військовослужбовців з успішним закінченням навчання та підвів підсумки навчання та роботи експертної комісії, враховуючи той факт, що слухачі зазначеної групи показували свої знання та практичні навички перед експертною групою здійснювала експертну оцінку навчального закладу щодо надання освітній послуг у підготовці слухачів за професією «охоронець». Слухачі показали достатньо високі результати.

Начальник Інституту вручив випускникам свідоцтва державного зразка. Наказ про випуск слухачів зачитував директор Вищого професійного училища державної охорони Інституту полковник Сергій Рудь.

Випускники були направлені до підрозділів УДО України для подальшого проходження військової служби по забезпеченню безпеки посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

Побажаємо їм успіхів та кар’єрного зростання в подальшій службі на благо нашої держави.

 

DSC 0379

_______________________________________________________________________________________________________

Круглий стіл за темою "Шляхи удосконалення спеціальної вогневої підготовки слухачів Інституту УДО України"

14 грудня 2016 року в Інституті УДО України відбувся круглий стіл за темою «Шляхи удосконалення спеціальної вогневої підготовки слухачів Інституту УДО України», який організовано кафедрою тактико-спеціальної підготовки.

В роботі круглого столу брали участь провідні фахівці підрозділів УДО України та інших вищих навчальних закладів правоохоронних органів України і слухачі Інституту УДО України.

Фахівцями були підняті важливі питання щодо матеріально-технічного забезпечення бойової (вогневої) підготовки, відсутності необхідної мотивації, недостатньої базової підготовки кандидатів на військову службу в правоохоронні органи України. У реаліях, що сформувалися, важливою складовою реорганізації підготовки особового складу та модернізації практико-методичного забезпечення є перейняття досвіду у ключових учасників сфери військової підготовки, а себто країн, що мають значний практичний та теоретичний багаж такого роду підготовки.

В цілому, обговоривши нагальні проблеми та обмінявшись думками щодо навчальних програм магістратури та підрозділів УДО України, а також з огляду на сучасні соціально-політичні реалії, особливості геополітичних перипетій української держави формують виклики, відповісти на які в змозі лише комплексне реформування суспільства та армії та, у значній мірі, системи військової освіти. На стан збройних сил та силових відомств України не могли не вплинути значні за масштабами та швидкі за темпами перетворення, що відбулися у нашій державі на протязі останніх кількох років. Значною мірою змінилась мотивація діяльності, в тому числі і в військовослужбовців, що потребує переосмислення як ролі силовиків та армії в житті суспільства, так і методики підготовки військовослужбовців.

Начальник Інституту підкреслив важливість проведення таких круглих столів, де є можливість прийняття колегіальних рішень щодо піднятої проблематики.

DSC 0362

 _____________________________________________________________________________________________________

Методичний семінар з фізичної підготовки

З 28 листопада по 4 грудня в Інституті УДО України відбувся методичний семінар з фізичної підготовки.

      З метою сприяння вивчення та включення нової методики у систему фізичної підготовки військовослужбовців УДО України, до Інституту прибув інструктор штаб-квартири НАТО – Константінос Сінапіс. Протягом тижневого семінару представниками підрозділів Управління державної охорони України були розглянуті як теоретичні, так і практичні аспекти методики, що включали в себе елементи інтервальних тренувань високої інтенсивності, важкої атлетики, гирьового спорту, пауерліфтингу, гімнастики та інших видів спорту.

DSC 0132DSC 0159_______________________________________________________________________________________________________

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕФОРМУВАННЯ

СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАІНИ»

25 листопада 2016 р. на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася науково-практична конференція на тему «Стан та перспективи реформування сектору безпеки і оборони України», організована Інститутом Управління державної охорони України.

У її роботі взяли участь представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Ради національної безпеки і оборони України, НАТО в Україні, суддівського корпусу, Міністерства оборони України, Національної гвардії України, МВС України,Державної прикордонної служби України,Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Управління державної охорони України, Служби зовнішньої розвідки України, Служби Безпеки України, понад 20 вищих навчальних закладів та наукових установ, відомі науковці та практики, представники громадських та міжнародних організацій.

З вступним словом до учасників конференції звернувся начальник Інституту УДО України, кандидат психологічних наук В.А. Чайковський. Було оголошено вітальне слово від начальника Управління державної охорони України генерал-полковника В.В. Гелетея.

Серед виступів, що викликали широке обговорення та жвавий інтерес учасників конференції, були доповіді завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Т.І. Блистів щодо законодавчого забезпечення реформування сектору безпеки і оборони України;керівника Програми Україна – НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони Ове Уруп-Медсена на тему «Україна – програма професійного розвитку»; Президента Міжнародного комітету по боротьбі з організованою злочинністю, тероризмом та корупцією, генерал-майора, професора Йозефа Затко (Словаччина) щодо використання міжнародного досвіду роботи при підготовці кадрів для відповідних структур; доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента НАПрН України, заслуженого діяча науки і техніки України, професора кафедри кримінального права Національної академії внутрішніх справ В.І. Шакуна щодо напрямів реформування окремих суб’єктів сектору безпеки; доктора військових наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, професора кафедри стратегії національної безпеки та оборони Інституту військового управління Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського В.М. Телелима щодо перспектив розвитку сектору безпеки і оборони України.

  У рамках роботи чотирьох секцій конференції учасниками розглядалися проблеми пріоритетних напрямів забезпечення національної безпеки України в умовах безпекового середовища та виникнення загроз комбіновано-гібридного характеру; теоретичні та методологічні аспекти реформування окремих секторів національної безпеки та оборони; основні напрямки розвитку УДО України як важливої складової сектору безпеки та оборони; оптимізації механізму підготовки фахівців сектору безпеки та оборони у контексті реалізації нової стратегії забезпечення національної безпеки.

У контексті реалізації положень Стратегії національної безпеки України, затвердженої Указом Президента України від 26 травня 2015 року № 287, Воєнної доктрини України, затвердженої Указом Президента України від 24 вересня 2015 року № 555, Концепції розвитку сектору безпеки і оборони України, затвердженої Указом Президента України від 14 березня 2016 року № 92/2016 питання, що обговорювалися на конференції, мають дуже важливе й принципове значення.

Учасники науково-практичної конференції підкреслили, що обрана тема наукового форуму стала плідним підґрунтям для обміну думками щодо подальшого розвитку законодавства України, реформування секторів національної безпеки та оборони, напрямків розвитку УДО України, оптимізації механізму підготовки фахівців сектору безпеки та оборони у контексті реалізації стратегії забезпечення національної безпеки.

        В рамках заходу 26 листопада для учасників конференції була здійснена екскурсія по місту Києву.

DSC 1987DSC 2014DSC 0026image 0 02 04 dcb21b2d77342f487f9c1a28cff425341a8eca6579a2d89847d15ef008dcbd53 Vimage 0 02 04 f7a8ace496d4806448b30fe8ed822ddda90427345dc5186616bb9ade2a18d1b3 V_____________________________________________________________________________________________________

Випуск слухачів Вищого професійного училища державної охорони Інституту УДО України

Сьогодні в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся випуск слухачів, які у період з 05.09 по 17.11.2016 навчалися у Вищому професійному училищі державної охорони Інституту УДО України відповідно до Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 5169-ОК.74.60-2014 за професією «охоронник» 3 розряду. Серед випускників є також військовослужбовці, які безпосередньо приймали участь в АТО на Сході України під час проходження служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

На урочистостях були присутні начальник Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка полковник Владислав Чайковський, заступник начальника Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка генерал-майор Ігор Плахута та заступник директора Департаменту охорони об’єктів Управління державної охорони України полковник Володимир Погорілий, які привітали випускників, побажавши їм успішної та бездоганної військової служби на вірність українському народові, а також вручили випускникам відповідні свідоцтва державного зразка про закінчення навчання, службові посвідчення військовослужбовців УДО України та пагони «прапорщика».

Випускники були направлені до підрозділів УДО України для подальшого проходження військової служби по здійсненню державної охорони органів державної влади України та забезпеченню безпеки посадових осіб в системі національної безпеки нашої держави.

DSC 1856

DSC 1838

DSC 1894______________________________________________________________________________________________________

Cкладання військової присяги слухачами Вищого професійного училища державної охорони Інституту УДО України

Напередодні Дня захисника України у Меморіальному комплексі «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років», де панує атмосфера героїзму та патріотизму, 13 жовтня 2016 слухачі Вищого професійного училища державної охорони Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка публічно склали Військову присягу на вірність українському народові.

В урочистостях взяли участь заступник начальника УДО України генерал-майор Олександр Іванчук, начальник Інституту УДО України полковник Владислав Чайковський, полковник запасу, ветеран правоохоронних органів України Невінчаний Сергій Миколайович та інші гості.

Урочистості з нагоди складання Військової присяги було відкрито вступною промовою заступника начальника Управління державної охорони України генерал-майора Олександра Іванчука, в якій було наголошено на важливості здійснення державної охорони, особливо у такий складний час для країни.

На завершення для усіх присутніх була проведена екскурсія по Національному музею історії України у Другій світовій війні.

dsc 1401

dsc 1421

___________________________________________________________________________________________________

Команда Служби безпеки Президента України – переможець

VII Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців

20 вересня у Києві відбулось урочисте закриття VII Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців. За перемогу і звання чемпіонів боролися вісімнадцять команд бодігардів з різних країн світу: Білорусі, Болгарії, Грузії, Молдови, Польщі, Румунії та України. За результатами змагань перемогу здобула команда Служби безпеки Президента України Управління державної охорони України. На другому місці – команда Служби державної охорони Республіки Молдова. Третє місце посіла команда співробітників Національної поліції охорони України.

Колектив Інституту щиро вітає призерів та учасників змагань.

КубкиПрезидентская

 Институт.комостання

_____________________________________________________________________________________________________

 

VII Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців

 

17 вересня у місті Києві відбулось урочисте відкриття VII Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців, одним з організаторів якого є Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Після урочистої промови начальника Управління державної охорони України Валерія Гелетея на глядачів чекали виступи ансамблю барабанщиць Національної академії внутрішніх справ, Заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України, батальйону Почесної варти окремого полку Президента України, а також показові виступи військовослужбовців спецпідрозділу «Булат» Управління державної охорони України.

Після розважальної програми розпочались етапи змагань, які триватимуть до 21 вересня. Етапами змагань Чемпіонату визначені: тактика і техніка пішого супроводу з виконанням прийомів фізичного захисту, демонстрація прийомів рукопашного бою, подолання смуги перешкод на автомобілі, стрільба з різних положень, надання медичної допомоги та евакуація VIP-особи, пошук «вибухових пристроїв» в автомобілі.

 DSC 0954

DSC 1053_DSC 1077___________________________________________________________________________________________________