Институт

Новини

 

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

       24 жовтня 2019 року в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудется День відкритих дверей. Запрошуємо до відвідування всіх охочих!

opendoors

 

 

 

ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО СПІВПРАЦЮ З «ГАЛ–БЕЗПЕКА»

     8 жовтня 2019 року в Інституті відбулась зустріч керівників Інституту та групи компаній "ГАЛ-Безпека", яка являється давнім другом Управління державної охорони України, і є лідером в західному регіоні України у сфері охоронних, детективних та освітніх послуг у галузі охорони та безпеки.

     Начальник Інституту Олександр Литвиненко та керівник групи компаній "ГАЛ-Безпека" Сергій Лєбєдєв домовилися про подальше взаємовигідне співробітництво у сфері забезпечення комплексної підготовки фахівців з охорони та безпеки і підписали Угоду про партнерство та співпрацю.

1 12

2 12

3 12

 

 

До уваги слухачів та студентів

1-го курсу заочної форми навчання

     Настановча сесія відбудеться у період:

- для слухачів та студентів 1-го курсу заочної форми навчання ОС "Бакалавр" - з 7 жовтня по 18 жовтня 2019 року;

- для слухачів та студентів 1-го курсу заочної форми навчання ОС "Магістр" - з 7 жовтня по 12 жовтня 2019 року.

     Заняття будуть проходити у другу зміну. Початок занять щоденно о 13.20 год.

     Прохання прибути 7 жовтня о 13.00 за адресою: вул. Петра Болбочана, 8,  без запізнень.

     

ВІДВІДУВАННЯ "ЦЕНТРУ-А" КЕРІВНИЦТВОМ ТА ФАХІВЦЯМИ ІНСТИТУТУ

     Начальник Інституту Олександр Литвиненко та керівник "Центр - А" Володимир Гапон зустрілися на території навчального центру, де оглянули навчально-матеріальну базу та обговорили подальше взаємовигідне співробітництво у сфері забезпечення комплексної безпеки. Зустріч відбулася в рамках підписаної Угоди про партнерство та співпрацю.

10

16

1314151211

 

 

ТАКТИКО-СПЕЦІАЛЬНА ПРАКТИКА СЛУХАЧІВ

     Проходження тактико-спеціальної практики слухачами денної форми навчання Інституту УДО України на базі 169-го Навчального центру "ДЕСНА" Сухопутних військ ЗС України. Слухачами були застосовані на практиці теоретичні знання отримані під час навчального процессу з таких дисциплін, як тактико-спеціальна підготовка, спеціальна вогнева підготовка та спеціальна фізична підтовка.

45123

     

 

ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО СПІВПРАЦЮ "ЦЕНТР-А"

       24 вересня 2019 року в Інституті відбулась зустріч керівництва Інституту та керівництва навчального центру "Центр - А", який пропонує професійні тренінгові рішення у галузі забезпечення комплексної безпеки, а також давнім другом Управління державної охорони України.

     Начальник Інституту Олександр Литвиненко та керівник "Центр - А" Володимир Гапон домовилися про подальше взаємовигідне співробітництво у сфері забезпечення комплексної безпеки і підписали Угоду про партнерство та співпрацю.

DSC 0567

DSC 0572

DSC 0584

 

 

В УДО УКРАЇНИ ПРОХОДИТЬ ТИЖДЕНЬ КОНТРОЛЬНИХ ЗАЛІКІВ ІЗ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

З 23 до 27 вересня в Управлінні державної охорони України у рамках щомісячної  програми професійної підготовки проходить тиждень планових контрольних заліків із фізичної підготовки. Військовослужбовці всіх підрозділів охоронного відомства виконують комплексну силову вправу та біг на дистанцію 1000 метрів.
     Перевірка фізичної підготовки військовослужбовців спрямована на досягнення оптимального рівня розвитку загальних фізичних якостей: витривалості, сили, спритності та покращення фізичного розвитку і зміцнення здоров’я.

8c4a77148c4a77598c4a78608c4a7888