Досягнення

УЧАСТЬ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ ІНСТИТУТУ УДО УКРАЇНИ В СПАРТАКІАДІ «БАДЬОРІСТЬ ТА ЗДОРОВЯ»

Відповідно до Плану спартакіади «Бадьорість та здоров’я» 7 квітня 2017 року у басейні Київського національного університету імені Тараса Шевченка були проведені змагання з плавання на Першість Голосіївського району міста Києва серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ-ІVрівнів.

Плавання — олімпійський вид спорту, який сприяє зміцненню імунної системи, розвиває гнучкість, координацію і витривалість. Саме ці якості потрібні військовослужбовцям Управління державної охорони України для виконання службових завдань. Тому це один з важливих етапів змагань у рамках спортивної підготовки підрозділів УДО України.

На учасників змагань чекала безкомпромісна боротьба. Крім цього, професорсько-викладацький склад обмінявся досвідом і підвищив свою кваліфікацію.

Збірна команда Інституту УДО України в командній першості посіла третє місце.

В програмі змагань - "естафета 4 х 25м вільний стиль" у напруженій боротьбі команда Інституту УДО України здобула перемогу.

Змагання проводились по різним віковим групам, за результатами особистої першості представники Інституту УДО України посіли наступні місця:

25–34 років - 50 метрів «вільний стиль»:

       І місце – Фурсенко Сергій;

       ІІ місце – Фурсенко Андрій;

       ІІІ місце – Кисленко Дмитро.

35–44 років - 50 метрів «вільний стиль»:

       ІІІ місце – Кізілов Олексій.

25–34 років - 50 метрів «брасс»:

       І місце – Фурсенко Сергій.

25–34 років - 50 метрів «на спині»:

       І місце – Фурсенко Андрій.

35–44 років - 50 метрів «на спині»:

       І місце – Іванушкін Євгеній.

       Переможці та призери змагань з плавання були нагороджені грамотами та медалями. Колектив Інституту УДО України вітає переможців та призерів змагань з успішним виступом!


НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ ДО 25 РІЧНИЦІ

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

До 25-річчя створення Управління державної охорони України науково-педагогічним складом Інституту УДО України Київського національного університету імені Тараса Шевченка підготовлені навчальні видання, які будуть використані в освітньому процесі. Ці навчальні посібники пройшли апробацію, отримали схвальні відгуки від керівництва департаментів Управління державної охорони України та від представників провідних вищих навчальних закладів м. Києва.

        Пам’ятка військовослужбовця Управління державної охорони України : [довідник] / [За заг. ред. Дахновського В.А.]. – К. : Інститут УДО України. – 2017. – 70 с.

У Довіднику висвітлено окремі питання організаційно-правового, режимного, оперативно-розшукового, технічного забезпечення діяльності Управління державної охорони України з метою забезпечення безпеки посадових осіб та об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона. Видання призначене для військовослужбовців Управління державної охорони України, слухачів магістратури Інституту Управління державної охорони України КНУ імені Тараса Шевченка, слухачів ВПУДО Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка.

          Кримінальна відповідальність за корупційні злочини. Альбом схем : Навч. посіб. / Кузнецов В. В., Грудзур О. М., Кузнецова Л. О. – К. : Інститут УДО України КНУ імені ТарасаШевченка, 2017. – 82 с.

У навчальному посібнику за допомогою структурно логічних схем і таблиць проаналізовано кримінальну відповідальність за корупційні злочини. Висвітлені поняття і види корупційних злочинів, здійснений аналіз законодавства по видам і складам злочинів. Видання розраховане на студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів та науково-педагогічний склад вищих навчальних закладів, науковців, працівників правоохоронних органів, адвокатів, суддів, на всіх тих, хто цікавиться питаннями кримінального права.

       Спірічева О. В. Англійська мова для співробітників державної охорони [Частина 1] : навч. посіб. / Спірічева О. В. – К. : Інститут УДО України КНУ імені ТарасаШевченка, 2017. – 49 с.

У навчальному посібнику представлена тематика ділового спілкування, що містить фрази та діалоги з англійської мови для повсякденного вжитку, тексти та диференційовані завдання для розвитку вмінь та навичок усного та писемного мовлення. Видання розраховане на студентів, курсантів, слухачів, співробітників державної охорони України, працівників правоохоронних органів, на всіх тих, хто бажає розвивати іншомовну компетентність.

      Жукевич І. П. Німецька мова для співробітників державної охорони [Частина 1] : навч. посіб. / Жукевич І. П. – К. : Інститут УДО України КНУ імені Тараса Шевченка. 2016.         – 53 с.

У навчальному посібнику представлена тематика ділового спілкування, що містить фрази та діалоги з німецької мови для повсякденного вжитку, тексти та диференційовані завдання для розвитку вмінь та навичок усного та писемного мовлення. Видання розраховане на студентів, курсантів, слухачів, співробітників державної охорони України, працівників правоохоронних органів, на всіх тих, хто бажає розвивати іншомовну компетентність.


Спартакіада «Бадьорість та здоров’я» з шахів

17 січня 2017 року представники Інституту УДО України взяли участь у Спартакіаді «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка з шахів, що проводився у спортивному комплексі університету, за адресою проспект Академіка Глушкова, 2-Б.

Головний суддя Чубар І.І. привітав усіх учасників з початком змагань і побажав майбутніх перемог. Було проведено жеребкування та поясненні основні правила гри. Регламент був визначений – 10 хвилин кожному спортсмену на партію.

Почалася безкомпромісна боротьба за перемогу. До останнього туру не було зрозуміло, хто займе призові місця.

В особистій першості 3 місце посів завідувач кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, д.ю.н., професор Кузнецов В.В.


Спортивне свято в Інституті

Відповідно до Плану спортивно-масової роботи 12 грудня 2016 року в Інституті УДО України проведений турнір з настільного тенісу.

Відкриваючи змагання, перший заступник начальника Інституту УДО України полковник Пугач С.М. привітав усіх любителів гри з цим святом і побажав учасникам перемог, сил і наснаги для популяризації та розвитку улюбленої гри.

У змаганні брали участь слухачі 1 та 2 курсу магістратури Інституту УДО України.

Суддівську колегію змагань очолював викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки капітан Чорний С.С.. Змагання відбувалися в особистому заліку.

У напруженій боротьбі перемогу у турнірі здобув слухач 2 курсу Хижняк Антон Сергійович, 2 місце посів слухач 1 курсу Фурсенко Сергій Володимирович, 3 місце поділили Вознюк Олександр Миколайович та Тернавський Ігор Олегович, слухачі 1 та 2 курсу відповідно.

По завершенню змагань організовано та проведено нагородження переможців та призерів змагань.


Чемпіонат Управління державної охорони України 
з плавання 15.11.2016

         Відповідно до Положення про Чемпіонати Управління державної охорони України на 2016 рік, 15.11.2016 спільно із викладацьким складом Кафедри фізичного виховання та спорту Київського національного університетут імені Тараса Шевченка на базі Спортивного комплексу 
КНУ імені Тараса Шевченка були проведені особисто-командні змагання з плавання між спортивними групами КФК УДО України ФСТ «Динамо» України. 

У змаганнях взяли участь збірні команди 11-ти спортивних груп у кількості 44 спортсменів.

            Змагання відкрив заступник начальника Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка генерал-майор Ігор Плахута, який побажав усім учасникам змагань успіхів у змаганнях та перемог.

За результатами командної першості місця серед команд розподілились наступним чином:

III м. – збірна команда 14-ї спортивної групи (ДОО);

II м. – збірна команда 18-ї спортивної групи (Інститут УДО України);

I м. – збірна команда 11-ї спортивної групи (ДПО).

За результатами особистої першості:

на дистанції 50м місця розподілились наступним чином:

III м. – Деркач Максим із часом 30,19с – збірна команда 11-ї спортивної групи (ДПО);

II м. – Гарбузенко В’ячеслав із часом 33,92с – збірна команда 14-ї спортивної групи (ДОО);

I м. – Латишев Сергій із часом 32,94с – збірна команда 11-ї спортивної групи (ДПО).

на дистанції 100м місця розподілились наступним чином:

III м. – Іванушкін Євгеній із часом 01хв. 04,31с – збірна команда 18-ї спортивної групи (Інститут УДО України);

II м. – Фурсенко Сергій із часом 01хв. 00,88с – збірна команда 18-ї спортивної групи (Інститут УДО України);

I м. – Шабельний Ярослав із часом 57,81с – збірна команда 16-ї спортивної групи (СОЧО).

Загальний результат серед КФК УДО України

ФСТ «Динамо» України

1-а спортивна група (Служба 1 комендатури ДООб)     - XI

2-а спортивна група (Служба 2 комендатури ДООб)     - X

5-а спортивна група (Служба 5 комендатури ДООб)    - VIII

7-а спортивна група (Служба 7 комендатури ДООб)     - V

8-а спортивна група (ДОЗО)                                               - IX

9-а спортивна група (2 Служба ДППОЗ)                          - VII

10-а спортивна група (3 Служба ДППОЗ)                        - VI

11-а спортивна група (ДПО)                                            - I

14-а спортивна група (ДОО)                                           - III

16-а спортивна група (СОЧО)                                             - IV

18-а спортивна група (Інститут УДО України)           - II


Чемпіонат міста Києва та Київської області

з плавання

22-23 жовтня в місті Бровари Київської області відбувся відкритий Чемпіонат міста Києва і Київської області з плавання в категорії «Мастерс» на призи клубу «Гаврилич мастерс». У чемпіонаті брали участь працівники спеціальних правоохоронних органів серед яких - і Управління державної охорони України.

Змагання проводились за різними віковими категоріями. Інститут УДО України представляв старший викладач кафедри Інституту Іванушкін Євген Олександрович,  який виборов перше місце та нагороджений відповідним дипломом. 

            Колектив Інституту щиро вітає переможця!


Забіг INTERSPORT UKRAINE RUN 2016

10 вересня 2016 року з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні у м. Києві другий рік поспіль за підтримки Міністерства молоді та спорту України стартував забіг INTERSPORT UKRAINE RUN 2016, у даному заході брали участь військовослужбовці УДО України.

З метою розвитку, популяризації та пропаганди здорового способу життя взяли участь 9 (дев’ять) військовослужбовців Інституту УДО України, які були заявлені на дистанцію 10 000 метрів. Всього на цій дистанції стартували більше 380 учасників. Кращий результат військовослужбовців Інституту УДО України – 49 місце показав слухач І курсу магістратури Гречний Артем, який фінішував з часом 42 хвилини 15 секунд.

Всі слухачі Інституту фінішували з особистими рекордами.


День фізичної культури та спорту


09 вересня 2016 року з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Інституті УДО України було проведене засідання спортивних організаторів УДО України. На засіданні головував Голова колективу фізичної культури УДО України заступник начальника Управління генерал-майор Іванчук О.М. 
У засіданні брали участь заступник Голови КФК Кучерявий Л.М., перший заступник начальника Інституту УДО України полковник Пугач С.М., науково-педагогічні працівники Інституту УДО України, спортивні організатори УДО України.

Голова колективу фізичної культури УДО України генерал-майор Іванчук О.М., наголосив, що фізична культура та спорт – це елемент виховання, формування моральних цінностей, гуртування фізичної витривалості військовослужбовців УДО України.

Були підведені підсумки роботи КФК за 2016 рік, а також намічені перспективи розвитку фізичної культури і спорту на наступний рік. На засіданні запропоновано про введення до Спартакіади УДО України прикладних видів спорту та залучення більшої кількості військовослужбовців.

Заступник директора Департаменту по роботі з особовим складом полковник Головко В.В. оголосив наказ Начальника Управління щодо заохочення кращих спортивних організаторів Управління.

За вагомий внесок з розвитку фізичної культури та спорту та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України з числа військовослужбовців Інституту УДО України нагороджені:

- Кучерявий Л.М., професор кафедри тактико-спеціальної підготовки;

- полковник Рудь С.Л., директор Вищого професійного училища державної охорони;

- підполковник Іванушкін Є.О., старший викладач кафедри державної охоронної діяльності та безпеки;

- майор Кисленко Д.П., начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки;

- молодший лейтенант Циганок А.С., старший лаборант кафедри тактико-спеціальної підготовки.


День знань

1 вересня 2016 року в День знань та початку нового навчального року  заступник начальника Управління державної охорони України генерал-майор Олександр Іванчук за вагомий особистий внесок у справу забезпечення державної охорони органів державної влади України і посадових осіб, а також з нагоди 25 річниці незалежності України вручив: Почесну грамоту Верховної Ради України та нагрудний знак заступнику начальника Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка генерал-майору Ігорю Плахуті; подяку Прем’єр-Міністра України завідувачу кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктору юридичних наук, професору Віталію Кузнецову.

Колектив Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка вітає генерал-майора Плахуту І.В. та Кузнецова В.В. з державними відзнаками та бажає нових творчих досягнень!

 


 

Кращий викладач Інституту УДО України

Під час урочистого засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яке відбулося 5 вересня 2016 року, ректор університету, академік Національної академії наук України, доктор філософських наук, професор Леонід Губерський вручив Диплом кращого викладача Київського національного університету імені Тараса Шевченка старшому викладачу кафедри гуманітарних та загально-правових дисциплін Інституту УДО України Ользі Спірічевій.

Колектив  Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка вітає Ольгу Спірічеву з заслуженою нагородою та бажає нових успіхів на освітянській ниві.


Надрукувати   E-mail